• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Zwyciężył Michał Gostół

    Marzec 9, 2018 |

    W 17 turnieju, który był rozgrywany w dniu 7.03.2018 r. w sali gimnastycznej przy ul. Asnyka zwyciężył Michał Gostół, drugie miejsce zajął Artur Lubnau, natomiast trzeci był Krzysztof Samoliński.

    Kolejny 18 turniej rozegrany zostanie w środę 14 marca 2018 r. Początek gier o godz. 18:00, zapisy od godz. 17:30. – Serdecznie zachęcam do tego, by odwiedzić salę sportową przy ul. Asnyka 3 B.

    Organizatorami rozgrywek są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sekcja tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława.

    Wyniki siedemnastego turnieju:

    1 Michał Gostół                             25 pkt.

    2 Artur Lubnau                             24 pkt.

    3 Krzysztof Samoliński                23 pkt.

    4 Roman Góralski                         22 pkt.

    5 Adrian Przybyła                          21 pkt.

    6 Marcin Wiśniewski                    20 pkt.

    7 Magda Pieńczewska                   19 pkt.

    8 Robert Zdrojewski                     18 pkt.

    9 Piotr Olstowski                           17 pkt.

    10 Ola Szczepańska                       16 pkt.

    11 Tadeusz Lęga                              15 pkt.

    12 Agnieszka Treder                       14 pkt.

    13 Andrzej Szałkowski                    13 pkt.

    14 Arek Lęga                                     12 pkt.

    15 Władysław Maryn                       11 pkt.

    16 Kuba Olstowski                           10 pkt.

    17 Piotr Strychalski                           9 pkt.

    18 Gabi Grzywacz                              8 pkt.

    19 Anna Góralska                              7 pkt.

    20 Kacper Kobylski                           6 pkt.

    21 Jan Góralski                                  5 pkt.

    22 Michał Wrzosek                           4 pkt.

    23 Agata Wrzosek                             3 pkt.

    24 Maciej Rasztemborski                2 pkt.

    25 Emilia Włodarska                        1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po 17 turniejach:
    1. Adrian Przybyła 308 pkt.
    2. Roman Górlaski 275 pkt.
    3. Artur Lubnau 271 pkt.
    4. Michał Gostół 240 pkt.
    5. Magdalena Pieńczewska 231 pkt.
    6. Wojciech Gutkowski 196 pkt.
    7. Michał Surdykowski 186 pkt.
    8. Przemysław Sendecki 177 pkt.
    9. Andrzej Szałkowski 176 pkt.
    10. Piotr Strychalski 156 pkt.
    11. Aleksandra Szczepańska 139 pkt.
    12. Krzysztof Samoliński 120 pkt.
    13. Robert Zdrojewski 110 pkt.
    14. Grzegorz Zentarski 106 pkt.
    15. Agnieszka Treder 106 pkt.
    16. Anna Góralska 100 pkt.
    17. Jan Góralski 95 pkt.
    18. Władysław Maryn 93 pkt.
    19. Paweł Deska 89 pkt.
    20. Kacper Góralski 84 pkt.
    21. Wiesław Pisarski 80 pkt.
    22. Włodzimierz Kocieniewski 79 pkt.
    23. Piotr Olstowski 64 pkt.
    24. Andrzej Ciemiecki 45 pkt.
    25. Gabriela Grzywacz 43 pkt.
    26. Kacper Kobylski 39 pkt.
    27. Maciej Rasztemborski 33 pkt.
    28. Jakub Olstowski 33 pkt.
    29. Andrzej Guzowski 31 pkt.
    30. Michał Wrzosek 29 pkt.
    31. Artur Jagieła 27 pkt.
    32. Robert Nadrowski 26 pkt.
    33. Agata Wrzosek 26 pkt.
    34. Ryszard Boodhram 22 pkt.
    35. Marcin Wiśniewski 20 pkt.
    36. Tadeusz Łęga 19 pkt.
    37. Marcin Szymański 18 pkt.
    38. Przemysław Czossek 18 pkt.
    39. Mateusz Maćkowski 17 pkt.
    40. Emilia Włodarska 16 pkt.
    41. Arkadiusz Łęga 16 pkt.
    42. Henryk Dreszler 15 pkt.
    43. Piotr Wrzosek 14 pkt.
    44. Jacek Lubnau 14 pkt.
    45. Wiktoria Samsel 12 pkt.
    46. Miłosz Okruciński 11 pkt.
    47. Michał Mówiński 10 pkt.
    48. Michalina Olszewska 8 pkt.
    49. Sławomir Piekalski 7 pkt.
    50. Krystyna Szczypska 7 pkt.
    51. Ewa Surdykowska 6 pkt.
    52. Zofia Kamińska 4 pkt.
    53. Jakub Kozibski 3 pkt.
    54. Nikodem Wysocki 3 pkt.
    55. Jakub Kowalkowski 2 pkt.
    56. Tomasz Moczadło 2 pkt.
    57. Kacper Kowalski 1 pkt.