• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Wyniki półfinałów ILF, przed nami ostatnia finałowa kolejka

    Luty 4, 2019 |

    Poniżej przedstawiamy wyniki niedzielnych półfinałów i jednocześnie przypominamy, że finały zostaną rozegrane w sobotę 9.02.2019 r. początek gier o godz. 14:40. Zapraszamy!

     

    * TERMIN IX – 3 lutego (niedziela) 2019 r.

    Półfinały (o miejsca 13-16):

    Godz. 14.00        9) Przegrany mecz  (1) brak rywala  – Przegrany mecz (3) Juniorzy GKS Wikielec

    Godz. 14:00       mecz zaległy 1 m-sce Gr. A FC Domki – 4 m-sce Gr. B Cały Czas Do Przodu 5:4

    Godz. 14.40       10) Przegrany mecz (2) Animex Iława  – Przegrany mecz (4) Kleks Maczka 0:5

    Półfinały (o miejsca 9-12):

    Godz. 15.20        11) Wygrany mecz (1) DRV  – Wygrany mecz (3) THZ-BUD Dąberek 3:1

    Godz. 16.00       12) Wygrany mecz (2) Naj-Lak Lakiery  – Wygrany mecz (4) Afidecor Kisielice 5:5 (4:5 k)

    Półfinały (o miejsca 5-8):

    Godz. 16.40        13) Przegrany mecz  (5) Cały Czas Do Przodu – Przegrany mecz (7) Auto Handel Trans Cars 13:5

    Godz. 17.20       14) Przegrany mecz  (6) Gajerek  – Przegrany mecz (8) Geodezja Dzieniszewski 0:6

    Półfinały (o miejsca 1-4):

    Godz. 18.00        15) Wygrany mecz (5) FC Domki  – Wygrany mecz (7) GKS Wikielec 2:1

    Godz. 18.40       16) Wygrany mecz (6) FAM-BUS Lubawa  – Wygrany mecz (8) Zawbud Iława 4:6

     

     

    * TERMIN X – 9 lutego (sobota) 2019 r.

    Mecz o 9. miejsce:

    Godz. 10:00        20) Wygrany mecz 11) DRV – Wygrany mecz 12) Afidecor Kisielice

    Mecz o 13. miejsce:

    Godz. 14.40        18) Wygrany mecz 9) Juniorzy GKS Wikielec  – Wygrany mecz 10)Kleks Maczka

    Mecz o 11. miejsce:

    Godz. 15.20        19) Przegrany mecz  11) THZ BUD Dąberek  – Przegrany mecz 12) Naj Lak Lakiery

    Mecz o 7. miejsce:

    Godz. 16.00        21) Przegrany mecz  13)Auto Handel Trans Cars  – Przegrany mecz 14) Gajerek

    Mecz o 5. miejsce:

    Godz. 16.40        22) Wygrany mecz 13) Cały Czas Do Przodu  – Wygrany mecz 14)PUI Geodezja Dzieniszewski

    Mecz o 3. miejsce:

    Godz. 17.20        23) Przegrany mecz  15) GKS Wikielec  – Przegrany mecz 16)FAM BUS Lubawa

    Mecz o 1. miejsce:

    Godz. 18.00        24) Wygrany mecz 15)FC Domki – Wygrany mecz 16) Zawbud

     

    Najlepsi strzelcy ILF:

    24 – Piotr Kacperek (GKS Wikielec), Rafał Kozicki (PUI Geodezja Dzieniszewski)

    23 – Rafał Kruczkowski (Zawbud)

    19 – Krzysztof Paczkowski (Gajerek), Mateusz Jajkowski (Zawbud)

    Szczegółowe wyniki spotkań oraz żółte i czerwone kartki w zakładce:

    IMPREZY CYKLICZNE/IŁAWSKA LIGA FUTSALU

    Szczegółowe wyniki spotkań oraz żółte i czerwone kartki w zakładce:

    IMPREZY CYKLICZNE/IŁAWSKA LIGA FUTSALU