• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • WYNIKI III KOLEJKI ILTS

    Listopad 8, 2018 |

    W III kolejce Iławskiej Ligi Tenisa rozgrywanej w sali gimnastycznej przy ul. Asnyka w dniu 7.11.2018 r. najlepszym zawodnikiem okazał się Robert Nadrowski, drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej Adrian Przybyła, natomiast trzeci był Michał Gostół.

    Kolejny turniej odbędzie się w dniu 14.11.2018 r. zapisy od godz. 17:30, początek gier godz. 18:00

    Wyniki trzeciego turnieju:

    1. Robert Nadrowski 24 pkt.
    2. Adrian Przybyła 23 pkt.
    3. Michał Gostół 22 pkt.
    4. Andrzej Ciemiecki 21 pkt.
    5. Roman Góralski 20 pkt.
    6. Artur Lubnau 19 pkt.
    7. Rafał Klimecki 18 pkt.
    8. Andrzej Guzowski 17 pkt.
    9. Krzysztof Samoliński 16 pkt.
    10. Piotr Ferenc 15 pkt.
    11. Ryszard Boodhram 14 pkt.
    12. Artur Jagieła 13 pkt.
    13. Robert Zdrojewski 12 pkt.
    14. Wojciech Gutkowski 11 pkt.
    15. Magdalena Pieńczewska 10 pkt.
    16. Wiesław Pisarski 9 pkt.
    17. Andrzej Szałkowski 8 pkt.
    18. Włodzimierz Kocieniewski 7 pkt.
    19. Wiesław Gołaszewski 6 pkt.
    20. Arkadiusz Łęga 5 pkt.
    21. Tadeusz Łęga 4 pkt.
    22. Jan Góralski 3 pkt.
    23. Anna Góralska 2 pkt.
    24. Władysław Maryn 1 pkt.

    Klasyfikacja po 3 turniejach:

    1. Adrian Przybyła 68 pkt.
    2. Michał Gostół 66 pkt.
    3. Piotr ferenc 55 pkt.
    4. Roman Góralski 54 pkt.
    5. Andrzej Guzowski 48 pkt.
    6. Rafał Klimecki 47 pkt.
    7. Magdalena Pieńczewska 42 pkt.
    8. Michał Surdykowski 40 pkt.
    9. Wojciech Gutkowski 37 pkt.
    10. Artur Lubnau 37 pkt.
    11. Szymon Sargalski 36 pkt.
    12. Artur Jagieła 35 pkt.
    13. Włodzimierz Kocieniewski 31 pkt.
    14. Robert Baran 28 pkt.
    15. Andrzej Szałkowski 25 pkt.
    16. Bohdan Hatała 24 pkt.
    17. Robert Nadrowski 24 pkt.
    18. Wiesław Pisarski 23 pkt.
    19. Arkadiusz Łęga 22 pkt.
    20. Tadeusz Łęga 21 pkt.
    21. Andrzej Ciemiecki 21 pkt.
    22. Wiesław Gołaszewski 16 pt.
    23. Krzysztof Samoliński 16 pkt.
    24. Ryszard Boodhram 14 pkt.
    25. Piotr Olstowski 12 pkt.
    26. Robert Zdrojewski 12 pkt.
    27. Piotr Pietrzak 8 pkt.
    28. Michał Sargalski 8 pkt.
    29. Hubert Węgorzewski 7 pkt.
    30. Emilia Włodarska 7 pkt.
    31. Wojciech Samsel 7 pkt.
    32. Zofia Kamińska 6 pkt.
    33. Piotr Strychalski 4 pkt.
    34. Jakub Olstowski 3 pkt.
    35. Zygmunt Fleszar 3 pkt.
    36. Jan Góralski 3 pkt.
    37. Gabriela Grzywacz 2 pkt.
    38. Anna Góralska 2 pkt.
    39. Kacper Kobylski 1 pkt.
    40. Nikodem Wysocki 1 pkt.
    41. Władysław Maryn 1 pkt.