• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Wyniki II kolejki ILTS

    Listopad 2, 2018 |

    W II kolejce Iławskie Ligi Tenisa Stołowego, która rozgrywana była w dniu 31.10.2018 r. udział wzięło 20 zawodników. Pierwsze miejsce zajął Michał Surdykowski, drugi był Adrian Przybyła, a trzeci Artur Lubnau.

    III kolejka w ramach Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego zostanie rozegrana w dniu 7.11.2018 r. zapisy od godz. 17:30, początek gier godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy !

    Wyniki drugiego turnieju:

    1. Michał Surdykowski 20 pkt.
    2. Adrian Przybyła 19 pkt.
    3. Artur Lubnau 18 pkt.
    4. Michał Gostół 17 pkt.
    5. Piotr Ferenc 16 pkt.
    6. Roman Góralski 15 pkt.
    7. Magdalena Pieńczewska 14 pkt.
    8. Rafał Klimecki 13 pkt.
    9. Wojciech Gutkowski 12 pkt.
    10. Szymon Sargalski 11 pkt.
    11. Andrzej Guzowski 10 pkt.
    12. Włodzimierz Kocieniewski 9 pkt.
    13. Michał Sargalski 8 pkt.
    14. Wojciech Samsel 7 pkt.
    15. Arkadiusz Łęga 6 pkt.
    16. Wiesław Pisarski 5 pkt.
    17. Tadeusz Łęga 4 pkt.
    18. Zygmunt Fleszar 3 pkt.
    19. Emilia Włodarska 2 pkt.
    20. Nikodem Wysocki 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po drugim turnieju:

    1. Adrian Przybyła 45 pkt.
    2. Michał Gostół 44 pkt.
    3. Michał Surdykowski 40 pkt.
    4. Piotr Ferenc 39 pkt.
    5. Szymon Sargalski 36 pkt.
    6. Roman Góralski 34 pkt.
    7. Magdalena Pieńczewska 32 pkt.
    8. Andrzej Guzowski 31 pkt.
    9. Rafał Klimecki 29 pkt.
    10. Robert Baran 28 pkt.
    11. Wojciech Gutkowski 26 pkt.
    12. Bohdan Hatała 24 pkt.
    13. Włodzimierz Kocieniewski 24 pkt.
    14. Artur Jagieła 22 pkt.
    15. Artur Lubnau 18 pkt.
    16. Andrzej Szałkowski 17 pkt.
    17. Tadeusz Łęga 17 pkt.
    18. Arkadiusz Łęga 17 pkt.
    19. Wiesław Pisarski 14 pkt.
    20. Piotr Olstowski 12 pkt.
    21. Wiesław Gołaszewski 10 pkt.
    22. Piotr Pietrzak 8 pkt.
    23. Michał Sargalski 8 pkt.
    24. Hubert Węgorzewski 7 pkt.
    25. Emilia Włodarska 7 pkt.
    26. Wojciech Samsel 7 pkt.
    27. Zofia Kamińska 6 pkt.
    28. Piotr Strychalski 4 pkt.
    29. Jakub Olstowski 3 pkt.
    30. Zygmunt Fleszar 3 pkt.
    31. Gabriela Grzywacz 2 pkt.
    32. Kacper Kobylski 1 pkt.
    33. Nikodem Wysocki 1 pkt.