• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Wygrana Michała Gostół

    Styczeń 11, 2018 |

    W dniu 10 stycznia 2018 r. w hali sportowej przy ul. Asnyka został rozegrany IX turniej w ramach ILTS. Zwycięzcą został Michał Gostół, drugi był Adrian Przybyła, trzecie miejsce zajął Roman Góralski.

    Kolejny, dziesiąty turniej rozegrany zostanie 17 stycznia 2018 r. Początek gier o godz. 18.00, zapisy – od godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

    Organizatorami rozgrywek są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sekcja tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława.

    Wyniki dziewiątego turnieju ILTS:

    1. Michał Gostół 22 pkt.
    2. Adrian Przybyła 21 pkt.
    3. Roman Góralski 20 pkt.
    4. Kacper Góralski 19 pkt.
    5. Artur Lubnau 18 pkt.
    6. Grzegorz Zentarski 17 pkt.
    7. Wojciech Gutkowski 16 pkt.
    8. Henryk Dreszler 15 pkt.
    9. Magdalena Pieńczewska 14 pkt.
    10. Andrzej Szałkowski 13 pkt.
    11. Robert Zdrojewski 12 pkt.
    12. Włodzimierz Kocieniewski 11 pkt.
    13. Aleksandra Szczepańska 10 pkt.
    14. Jan Góralski 9 pkt.
    15. Piotr Wrzosek 8 pkt.
    16. Kacper Kobylski 7 pkt.
    17. Anna Góralska 6 pkt.
    18. Władysław Maryn 5 pkt.
    19. Agata Wrzosek 4 pkt.
    20. Michał Wrzosek 3 pkt.
    21. Michalina Olszewska 2 pkt.
    22. Maciej Rasztemborski 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po dziewięciu turniejach ILTS:

    1. Adrian Przybyła 174 pkt.
    2. Roman Góralski 156 pkt.
    3. Artur Lubnau 145 pkt.
    4. Magdalena Pieńczewska 128 pkt.
    5. Przemysław Sendecki 124 pkt.
    6. Wojciech Gutkowski 115 pkt.
    7. Michał Surdykowski 106 pkt.
    8. Andrzej Szałkowski 97 pkt.
    9. Piotr Strychalski 96 pkt.
    10. Paweł Deska 89 pkt.
    11. Robert Zdrojewski 81 pkt.
    12. Michał Gostół 77 pkt.
    13. Aleksandra Szczepańska 72 pkt.
    14. Grzegorz Zentarski 66 pkt.
    15. Agnieszka Treder 60 pkt.
    16. Kacper Góralski 59 pkt.
    17. Jan Górlaski 59 pkt.
    18. Krzysztof Samoliński 57 pkt.
    19. Anna Góralska 56 pkt.
    20. Wiesław Pisarski 52 pkt.
    21. Włodzimierz Kocieniewski 52 pkt.
    22. Władysław Maryn 45 pkt.
    23. Gabriela Grzywacz 26 pkt.
    24. Jakub Olstowski 23 pkt.
    25. Ryszard Boodhram 22 pkt.
    26. Piotr Olstowski 19 pkt.
    27. Agata Wrzosek 17 pkt.
    28. Kacper Kobylski 17 pkt.
    29. Michał Wrzosek 16 pkt.
    30. Henryk Dreszler 15 pkt.
    31. Piotr Wrzosek 14 pkt.
    32. Wiktoria Samsel 12 pkt.
    33. Andrzej Guzowski 9 pkt.
    34. Michalina Olszewska 8 pkt.
    35. Krystyna Szczypska 7 pkt.
    36. Ewa Surdykowska 6 pkt.
    37. Zofia Kamińska 4 pkt.
    38. Maciej Rasztemborski 4 pkt.
    39. Nikodem Wysocki 3 pkt.
    40. Jakub Kozibski 3 pkt.
    41. Kacper Kowalski 1 pkt.