• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Wisienka na torcie

    Styczeń 26, 2018 |
    Wygraną Michała Surdykowskiego zakończył się rozegrany w środę 24 stycznia 2018 r. jedenasty turniej w ramach rozgrywek Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego sezon 2017/2018. Wzięło w nim udział 16 zawodniczek i zawodników.
    – Przysłowiową wisienką na torcie był pojedynek o drugie miejsce, w którym Michał Gostół pokonał Adriana Przybyłę. Wymian, jakimi popisywali się obaj zawodnicy, nie powstydziliby się nawet gracze ekstraklasy – mówi Włodzimierz Siudziński z sekcji tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława, sędzia główny rozgrywek. – Na uwagę zasługuje też bardzo dobra postawa Wojtka Gutkowskiego (na zdjęciu – red.). Jego przeciwnicy mają ogromne problemy z preferowanym przez niego stylem defensywnym – dodaje.
    Kolejny turniej rozegrany zostanie w środę 31 stycznia 2018 r. Początek gier o godz., zapisy od godz. 17.30. – Serdecznie zachęcam do tego, by odwiedzić salę sportową przy ul. Asnyka 3 B. Chociażby po to, by popatrzeć na to, jak gramy, pokibicować. Gramy w każdą środę, do 28 marca – kończy Włodzimierz Siudziński.

    Organizatorami rozgrywek są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sekcja tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława.

    Wyniki jedenastego turnieju:

    1 Michał Surdykowski                    16 pkt.

    2 Michał Gostół                             15 pkt.

    3 Adrian Przybyła                           14 pkt.

    4 Artur Lubnau                                13 pkt.

    5 Roman Góralski                           12 pkt.

    6 Wojtek Gutkowski                        11 pkt.

    7 Piotr Strychalski                           10 pkt.

    8 Przemek Sendecki                        9 pkt.

    9 Wiesław Pisarski                          8 pkt.

    10 Ola Szczepańska                       7 pkt.

    11 Anna Góralska                             6 pkt.

    12 Władysław Maryn                      5 pkt.

    13 Andrzej Szałkowski                    4 pkt.

    14 Jan Góralski                               3 pkt.

    15 Kacper Kobylski                         2 pkt.

    16 Maciej Rasztemborski                 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po jedenastu turniejach:

    1 Adrian Przybyła                                  203 pkt.

    2 Roman Góralski                                  184 pkt.

    3 Artur Lubnau                                       178 pkt.

    4 Wojtek Gutkowski                                145 pkt.

    5 Michał Surdykowski                             144 pkt.

    6 Magda Pieńczewska                            141 pkt.

    7 Przemek Sendecki                               134 pkt.

    8 Michał Gostół                                      115 pkt.

    9 Piotr Strychalski                                  114 pkt.

    10 Andrzej Szałkowski                            113 pkt.

    11 Robert Zdrojewski                              92 pkt.

    12 Paweł Deska                                     89 pkt.

    13 Ola Szczepańska                              79 pkt.

    14 Wiesław Pisarski                               70 pkt.

    15 Agnieszka Treder                               66 pkt.

    16 Grzegorz Zentarski                            66 pkt.

    17 Jan Góralski                                     64 pkt.

    18 Anna Góralska                                  62 pkt.

    19 Kacper Góralski                                59 pkt.

    20 Krzysztof Samoliński                         57 pkt.

    21 Władysław Maryn                              53 pkt.

    22 Włodek Kocieniewski                        52 pkt.

    23 Piotr Olstowski                                 47 pkt.

    24 Gabi Grzywacz                                 31 pkt.

    25 Kuba Olstowski                                 23 pkt.

    26 Kacper Kobylski                               22 pkt.

    27 Ryszard Bodhram                             22 pkt.

    28 Andrzej Ciemiecki                             21 pkt.

    29 Marcin Szymański                            18 pkt.

    30 Agata Wrzosek                                 17 pkt.

    31 Mateusz Maćkowski                         17 pkt.

    32 Michał Wrzosek                                16 pkt.

    33 Henryk Dreszler                                15 pkt.

    34 Piotr Wrzosek                                   14 pkt.

    35 Wiktoria Samsel                                12 pkt.

    36 Andrzej Guzowski                               9 pkt.

    37 Michalina Olszewska                           8 pkt.

    38 Maciej Rasztemborski                         7 pkt.

    39 Sławomir Piekalski                              7 pkt.

    40 Krystyna Szczypska                           7 pkt.

    41 Ewa Surdykowska                               6 pkt.

    42 Zofia Kamińska                                    4 pkt.

    43 Jakub Kozibski                                     3 pkt.

    44 Nikodem Wysocki                                 3 pkt.

    45 Kacper Kowalski                                    1 pkt.