• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Ponowna wygrana Michała Gostół

    Styczeń 18, 2018 |

    W 10 kolejce Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego rozgrywanej w dniu 17.01.2018 r. zwycięzcą został Michał Gostół, drugie miejsce zajął Michał Surdykowski, a trzeci był Andrzej Ciemiecki.

    Kolejny, jedenasty turniej rozegrany zostanie 24 stycznia 2018 r. Początek gier o godz. 18.00, zapisy – od godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

    Organizatorami rozgrywek są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sekcja tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława.

    Wyniki dziesiątego turnieju ILTS:

    1. Michał Gostół 23 pkt.
    2. Michał Surdykowski 22 pkt.
    3. Andrzej Ciemiecki 21 pkt.
    4. Artur Lubnau 20 pkt.
    5. Wojciech Gutkowski 19 pkt.
    6. Marcin Szymański 18 pkt.
    7. Mateusz Maćkowski 17 pkt.
    8. Roman Góralski 16 pkt.
    9. Adrian Przybyła 15 pkt.
    10. Piotr Olstowski 14 pkt.
    11. Magdalena Pieńczewska 13 pkt.
    12. Andrzej Szałkowski 12 pkt.
    13. Robert Zdrojewski 11 pkt.
    14. Wiesław Pisarski 10 pkt.
    15. Jan Góralski 9 pkt.
    16. Piotr Strychalski 8 pkt.
    17. Sławomir Piekalski 7 pkt.
    18. Agnieszka Treder 6 pkt.
    19. Gabriela Grzywacz 5 pkt.
    20. Władysław Maryn 4 pkt.
    21. Kacper kobylski 3 pkt.
    22. Maciej Rasztemborski 2 pkt.
    23. Przemysław Sendecki 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po dziesięciu turniejach ILTS:

    1. Adrian Przybyła 189 pkt.
    2. Roman Góralski 172 pkt.
    3. Artur Lubnau 165 pkt.
    4. Magdalena Pieńczewska 141 pkt.
    5. Wojciech Gutkowski 134 pkt.
    6. Michał Surdykowski 128 pkt.
    7. Przemysław Sendecki 125 pkt.
    8. Andrzej Szałkowski 109 pkt.
    9. Piotr Strychalski 104 pkt.
    10. Michał Gostół 100 pkt.
    11. Robert Zdrojewski 92 pkt.
    12. Paweł Deska 89 pkt.
    13. Aleksandra Szczepańska 72 pkt.
    14. Jan Góralski 68 pkt.
    15. Grzegorz Zentarski 66 pkt.
    16. Agnieszka Treder 66 pkt.
    17. Wiesław Pisarski 62 pkt.
    18. Kacper Góralski 59 pkt.
    19. Krzysztof Samoliński 57 pkt.
    20. Anna Góralska 56 pkt.
    21. Włodzimierz Kocieniewski 52 pkt.
    22. Władysław Maryn 49 pkt.
    23. Gabriela Grzywacz 31 pkt.
    24. Piotr Olstowski 31 pkt.
    25. Jakub Olstowski 23 pkt.
    26. Ryszard Boodhram 22 pkt.
    27. Andrzej Ciemiecki 21 pkt.
    28. Kacper Kobylski 20 pkt.
    29. Marcin Szymański 18 pkt.
    30. Agata Wrzosek 17 pkt.
    31. Mateusz Maćkowski 17 pkt.
    32. Michał Wrzosek 16 pkt.
    33. Henryk Dreszler 15 pkt.
    34. Piotr Wrzosek 14 pkt.
    35. Wiktoria Samsel 12 pkt.
    36. Andrzej Guzowski 9 pkt.
    37. Michalina Olszewska 8 pkt.
    38. Krystyna Szczypska 7 pkt.
    39. Sławomir Piekalski 7 pkt.
    40. Ewa Surdykowska 6 pkt.
    41. Maciej Rasztemborski 6 pkt.
    42. Zofia Kamińska 4 pkt.
    43. Nikodem Wysocki 3 pkt.
    44. Jakub Kozibski 3 pkt.
    45. Kacper Kowalski 1 pkt.