• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Pierwszy turniej ILTS w Nowym Roku dla Artura Lubnau

    Styczeń 4, 2018 |

    W dniu 3 stycznia 2018 r. został rozegrany VIII turniej ILTS. Zwycięzcą został Artur Lubnau, drugie miejsce zajął Paweł Deska, trzeci był Adrian Przybyła.

    Kolejny, dziewiąty turniej rozegrany zostanie 10 stycznia 2018 r. Początek gier o godz. 18.00, zapisy – od godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

    Organizatorami rozgrywek są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sekcja tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława.

    Wyniki ósmego turnieju ILTS:

    1. Artur Lubnau 18 pkt.
    2. Paweł Deska 17 pkt.
    3. Adrian Przybyła 16 pkt.
    4. Magdalena Pieńczewska 15 pkt.
    5. Roman Góralski 14 pkt.
    6. Michał Gostół 13 pkt.
    7. Robert Zdrojewski 12 pkt.
    8. Andrzej Szałkowski 11 pkt.
    9. Przemysław Sendecki 10 pkt.
    10. Wojciech Gutkowski 9 pkt.
    11. Piotr Strychalski 8 pkt.
    12. Władysław Maryn 7 pkt.
    13. Aleksandra Szczepańska 6 pkt.
    14. Jan Góralski 5 pkt.
    15. Anna Góralska 4 pkt.
    16. Gabriela Grzywacz 3 pkt.
    17. Kacper Kobylski 2 pkt.
    18. Maciej Racztemborski 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po ośmiu turniejach:

    1. Adrian Przybyła 153 pkt.
    2. Roman Góralski 136 pkt.
    3. Artur Lubnau 127 pkt.
    4. Przemysław Sendecki 124 pkt.
    5. Magdalena Pieńczewska 114 pkt.
    6. Michał Surdykowski 106 pkt.
    7. Wojciech Gutkowski 99 pkt.
    8. Piotr Strychalski 96 pkt.
    9. Paweł Deska 89 pkt.
    10. Andrzej Szałkowski 84 pkt.
    11. Robert Zdrojewski 69 pkt.
    12. Aleksandra Szczepańska 62 pkt.
    13. Agnieszka Treder 60 pkt.
    14. Krzysztof Samoliński 57 pkt.
    15. Michał Gostół 55 pkt.
    16. Wiesław Pisarski 52 pkt.
    17. Anna Góralska 50 pkt.
    18. Jan Góralski 50 pkt.
    19. Grzegorz Zentarski 49 pkt.
    20. Włodzimierz Kocieniewski 41 pkt.
    21. Kacper Góralski 40 pkt.
    22. Władysław Maryn 40 pkt.
    23. Gabriela Grzywacz 26 pkt.
    24. Jakub Olstowski 23 pkt.
    25. Ryszard Boodhram 22 pkt.
    26. Piotr Olstowski 19 pkt.
    27. Agata Wrzosek 13 pkt.
    28. Michał Wrzosek 13 pkt.
    29. Wiktoria Samsel 12 pkt.
    30. Kacper Kobylski 10 pkt.
    31. Andrzej Guzowski 9 pkt.
    32. Krystyna Szczypska 7 pkt.
    33. Ewa Surdykowska 6 pkt.
    34. Michalina Olszewska 6 pkt.
    35. Piotr Wrzosek 6 pkt.
    36. Zofia Kamińska 4 pkt.
    37. Nikodem Wysocki 3 pkt.
    38. Jakub Kozibski 3 pkt.
    39. Maciej Rasztemborski 3 pkt.
    40. Kacper Kowalski 1 pkt.