• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Ogłoszenie o zatrudnieniu – umowa zlecenia

    Październik 27, 2017 |

    Dyrektor Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

    zatrudni 2 osoby do obsługi lodowiska.

    Zatrudnienie na umowę zlecenia od 01.12.2017 r. do 15.03.2018 w systemie zmianowym

    (dla zapewnienia funkcjonowania lodowiska w godzinach 10.00 – 21.00)

    I. Wymagania niezbędne:

    1. Ukończone 18 lat.
    2. Wykształcenie – minimum zawodowe.
    3. Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
    4. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    5. Umiejętność organizowania i planowania pracy, samodzielność, dyspozycyjność, punktualność, zaangażowanie, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy w zespole.
    6. Niekaralność, wysoka kultura osobista.
    7. Posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na ww. stanowisku.

    II. Główne obowiązki:

    1. Obsługa klientów lodowiska w zakresie sprzedaży biletów (obsługa kasy fiskalnej).
    2. Sporządzanie raportów i rozliczeń finansowych.
    3. Dbałość o należyty stan czystości w obiekcie.
    4. Udzielanie pomocy użytkownikom lodowiska.
    5. Reagowanie na wszelkie wypadki naruszenia regulaminu i instrukcji obowiązujących na terenie obiektu (taktowne i kulturalne zwracanie uwagi, w przypadku niestosowania się do uwag oraz poleceń niezwłoczne powiadamianie odpowiednich służb.
    6. Dbałość o sprzęt i wyposażenie.
    7. Udzielanie informacji o świadczonych usługach.

    III. Wymagane dokumenty:

    1. CV, motywacyjny, kwestionariusz osobowy zgodnie ze wzorem nr 1 wraz z oświadczeniami kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie ze wzorem nr 2.
    2. Własnoręcznie podpisane oświadczenie o niekaralności, ewentualnie referencje z poprzednich miejsc pracy.
    3. Kopie certyfikatów szkoleń i uprawnień przydatnych na ww. stanowisku.

    IV. Termin i miejsce składania dokumentów:

    Sekretariat Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, 14-200 Iława, ul. Sienkiewicza 1A
    (stadion miejski, I piętro) do dnia 10.11.2017 r., e-mail: sekretariat-icstir@wp.pl

    Osoba do kontaktu: Joanna Tęcza – dz. kadrowy ICSTiR, tel. 89 644 85 33

    Z poważaniem

     Dyrektor ICSTiR

    Iława, 26.10.2017 r.