• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Michał Gostół po raz piąty

    Luty 8, 2018 |

    Michał Gostół po raz piąty wygrywa turniej rozgrywany w ramach Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego w dniu 7 lutego 2018 r i pnie się w górę w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Artur Lubnau, natomiast trzeci był Roman Góralski

    Kolejny turniej rozegrany zostanie w środę 14 lutego 2018 r. Początek gier o godz. 18:00, zapisy od godz. 17:30. – Serdecznie zachęcam do tego, by odwiedzić salę sportową przy ul. Asnyka 3 B.

    Organizatorami rozgrywek są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sekcja tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława, która jest również autorem krótkiego wierszyka zachęcającego do wzięcia udziału w zajęciach z tenisa stołowego:

    „W zdrowym ciele zdrowy duch

    Grasz w tenisa jesteś zuch

    Zamiast gapić się w smartfona

    Weź rakietkę i przyjdź do nas”

    Wyniki trzynastego turnieju:

    1. Michał Gostół 21 pkt.
    2. Artur Lubnau 20 pkt.
    3. Roman Góralski 19 pkt.
    4. Adrian Przybyła 18 pkt.
    5. Krzysztof Samoliński 17 pkt.
    6. Grzegorz Zentarski 16 pkt.
    7. Andrzej Szałkowski 15 pkt.
    8. Jacek Lubnau 14 pkt.
    9. Wojciech Gutkowski 13 pkt.
    10. Magdalena Pieńczewska 12 pkt.
    11. Anna Góralska 11 pkt.
    12. Agnieszka Treder 10 pkt.
    13. Piotr Strychalski 9 pkt.
    14. Władysław Maryn 8 pkt.
    15. Wiesław Pisarski 7 pkt.
    16. Michał Wrzosek 6 pkt.
    17. Aleksandra Szczepańska 5 pkt.
    18. Gabriela Grzywacz 4 pkt.
    19. Jan Góralski 3 pkt.
    20. Maciej Rasztemborski 2 pkt.
    21. Kacper Kobylski 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po trzynastu turniejach:

    1. Adrian Przybyła 233 pkt.
    2. Roman Góralski 214 pkt.
    3. Artur Lubnau 212 pkt.
    4. Wojciech Gutkowski 166 pkt.
    5. Magdalena Pieńczewska 163 pkt.
    6. Michał Gostół 151 pkt.
    7. Michał Surdykowski 144 pkt.
    8. Przemysław Sendecki 134 pkt.
    9. Andrzej Szałkowski 128 pkt.
    10. Piotr Strychalski 123 pkt.
    11. Robert Zdrojewski 92 pkt.
    12. Grzegorz Zentarski 91 pkt.
    13. Paweł Deska 89 pkt.
    14. Aleksandra Szczepańska 88 pkt.
    15. Jan Góralski 80 pkt.
    16. Wiesław Pisarski 80 pkt.
    17. Agnieszka Treder 76 pkt.
    18. Anna Góralska 74 pkt.
    19. Krzysztof Samoliński 74 pkt.
    20. Kacper Góralski 70 pkt.
    21. Władysław Maryn 61 pkt.
    22. Włodzimierz Kocieniewski 59 pkt.
    23. Piotr Olstowski 47 pkt.
    24. Gabriela Grzywacz 35 pkt.
    25. Kacper Kobylski 28 pkt.
    26. Jakub Olstowski 23 pkt.
    27. Ryszard Boodhram 22 pkt.
    28. Michał Wrzosek 22 pkt.
    29. Andrzej Ciemiecki 21 pkt.
    30. Marcin Szymański 18 pkt.
    31. Agata Wrzosek 17 pkt.
    32. Mateusz Maćkowski 17 pkt.
    33. Henryk Dreszler 15 pkt.
    34. Piotr Wrzosek 14 pkt.
    35. Jacek Lubnau 14 pkt.
    36. Wiktoria Samsel 12 pkt.
    37. Andrzej Guzowski 9 pkt.
    38. Maciej Rasztemborski 9 pkt.
    39. Michalina Olszewska 8 pkt.
    40. Sławomir Piekalski 7 pkt.
    41. Krystyna Szczypska 7 pkt.
    42. Ewa Surdykowska 6 pkt.
    43. Zofia Kamińska 4 pkt.
    44. Jakub Kozibski 3 pkt.
    45. Nikodem Wysocki 3 pkt.
    46. Jakub Kowalkowski 2 pkt.
    47. Kacper Kowalski 1 pkt.