• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Iławska Liga Futsalu

    Pobierz pliki

    Wniosek o zmianę terminu meczu 2018-2019
    Protokół meczowy Iławskiej Ligi Futsalu
    Oświadczenie zawodnika pełnoletniego 2018-2019
    Oświadczenie zawodnika niepełnoletniego 2018-2019
    Formularz zgłoszeniowy 2018-2019

    Zgoda RODO

    REGULAMIN ROZGRYWEK IŁAWSKIEJ LIGI FUTSALU 2018-2019

     

    Żółte-i-Czerwone-kartki

    TERMINARZ ROZGRYWEK ILF 2018-2019

    Grupa A                                                                   Grupa B

    Nr 1 (rozstawienie)Juniorzy GKS Wikielec              Nr 3 (rozstawienie) GKS Wikielec

    Nr  2 (rozstawienie) Gajerek                                     Nr 4 (rozstawienie) Zawbud

    Nr   5 Animex Iława                                                    Nr 11 Kleks Maczka

    Nr   6 Auto Handel Trans Cars                                  Nr 12 THZ – BUD Dąberek

    Nr   7 Afidecor Kisielice                                              Nr 13 FAM – BUS

    Nr   8 Geodezja Dzieniszewski                                  Nr 14 Naj – Lak Lakiery Iława

    Nr   9 DRV                                                                    Nr 15 Cały Czas Do Przodu

    Nr 10 FC Domki

     

    * TERMIN I (1. i 2. kolejka) – 25 listopada (niedziela) 2018 r.

    Grupa A:

    Godz. 12.00        Nr  1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr   10 FC Domki  1:8

    Godz. 12.35        Nr  2 Gajerek– Nr  9 DRV 2:1

    Godz. 13.10        Nr  8 Geodezja Dzieniszewski – Nr  10 FC Domki  0:7

    Godz. 13.45        Nr  1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr   9 DRV 2:2

    Godz. 14.20        Nr  5 Animex Iława – Nr  6 Auto Handel Trans Cars 0:9

    Godz. 14.55         Nr  2 Gajerek – Nr  7 Afidecor Kisielice 7:2

    Godz. 15.30        Nr   5 Animex Iława – Nr  8 Geodezja Dzieniszewski 2:3

    Godz. 16.05        Nr   6 Auto Handel Trans Cars – Nr   7 Afidecor Kisielice 5:1

     

    Grupa B:

    Godz. 16.40        Nr  4 Zawbud  – Nr  15 Cały Czas Do Przodu 8:1

    Godz. 17.15        Nr  11 Kleks Maczka – Nr  12 THZ – BUD Dąberek 1:2

    Godz. 17.50         Nr  3 GKS Wikielec – Nr   15 Cały Czas Do Przodu 8:0

    Godz. 18.25         Nr  4 Zawbud– Nr  13 FAM – BUS 1:2

    Godz. 19.00        Nr   11 Kleks Maczka – Nr  14 Naj – Lak Lakiery Iława 4:3

    Godz. 19.35        Nr   12 THZ – BUD Dąberek – Nr   13 FAM – BUS 0:11

     

    * TERMIN II (3. i 4. kolejka) – 2 grudnia (niedziela) 2018 r.

    Grupa B:

    Godz. 12.00        Nr  13 FAM – BUS – Nr  15 Cały Czas Do Przodu 0:0

    Godz. 12.35        Nr   12 THZ – BUD Dąberek – Nr  14 Naj – Lak Lakiery Iława 1:0

    Godz. 13.10         Nr  3 GKS Wikielec – Nr  13 FAM – BUS 3:2

    Godz. 13.45         Nr  11 Kleks Maczka – Nr  15 Cały Czas Do Przodu 2:4

    Godz. 14.20       Nr   3 GKS Wikielec – Nr  14 Naj – Lak Lakiery Iława 2:1

    Godz. 14.55        Nr   4 Zawbud – Nr   11 Kleks Maczka 7:1

    Grupa A:

    Godz. 15.30        Nr   6 Auto Handel Trans Cars – Nr   10 FC Domki 1:2

    Godz. 16.05        Nr  7 Afidecor Kisielice – Nr  9 DRV 2:4

    Godz. 16.40       Nr   6 Auto Handel Trans Cars – Nr  8 Geodezja Dzieniszewski 3:7

    Godz. 17.15        Nr  2 Gajerek – Nr   10 FC Domki 2:2

    Godz. 17.50         Nr  1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr  7 Afidecor Kisielice 4:4

    Godz. 18.25         Nr  5 Animex Iława – Nr  9 DRV 1:2

    Godz. 19.00        Nr   1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr  8 Geodezja Dzieniszewski 1:3

    Godz. 19.35        Nr   2 Gajerek – Nr   5 Animex Iława 10:0

     

    * TERMIN III (5. i 6. kolejka) – 9 grudnia (niedziela) 2018 r.

    Grupa A:

    Godz. 12.00        Nr   2 Gajerek – Nr   8 Geodezja Dzieniszewski 1:5

    Godz. 12.35        Nr  7 Afidecor Kisielice – Nr  10 FC Domki 1:3

    Godz. 13.10       Nr   8 Geodezja Dzieniszewski – Nr  9 DRV 4:2

    Godz. 13.45       Nr  5 Animex Iława – Nr   7 Afidecor Kisielice 6:4

    Godz. 14.20         Nr  2 Gajerek – Nr  6 Auto Handel Trans Cars 5:3

    Godz. 14.55         Nr  1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr  5 Animex Iława 2:6

    Godz. 15.30       Nr   9 DRV – Nr  10 FC Domki 1:6

    Godz. 16.05        Nr   1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr   6 Auto Handel Trans Cars 2:3

    Grupa B:

    Godz. 16.40        Nr   4 Zawbud – Nr   14 Naj – Lak Lakiery Iława 8:0

    Godz. 17.15        Nr   3 GKS Wikielec – Nr   12 THZ – BUD Dąberek 5:1

    Godz. 17.50        Nr   14 Naj – Lak Lakiery Iława – Nr  15 Cały Czas Do Przodu 2:2

    Godz. 18.25        Nr  11 Kleks Maczka – Nr   13 FAM – BUS 0:5

    Godz. 19.00         Nr  4 Zawbud – Nr  12 THZ – BUD Dąberek 8:0

    Godz. 19.35         Nr  3 GKS Wikielec – Nr  11 Kleks Maczka 7:2

     

    * TERMIN IV (7. i 8. kolejka) – 16 grudnia (niedziela) 2018 r.

    Grupa B:

    Godz. 12.00        Nr  12 THZ – BUD Dąberek – Nr  15 Cały Czas Do Przodu 0:5

    Godz. 12.35        Nr  11 Kleks Maczka – Nr   14 Naj – Lak Lakiery Iława 3:1

    Godz. 13.10         Nr  4 Zawbud – Nr  15 Cały Czas Do Przodu 1:0

    Godz. 13.45         Nr  12 THZ – BUD Dąberek – Nr  13 FAM – BUS 0:10

    Godz. 14.20       Nr   3 GKS Wikielec  – Nr  4 Zawbud 2:1

    Godz. 14.55       Nr   13 FAM – BUS – Nr   14 Naj – Lak Lakiery Iława 8:0

    Grupa A:

    Godz. 15.30        Nr   5 Animex Iława – Nr   10 FC Domki 2:5

    Godz. 16.05        Nr  6 Auto Handel Trans Cars – Nr  9 DRV 1:1

    Godz. 16.40        Nr   1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr  10 FC Domki 2:6

    Godz. 17.15        Nr  5 Animex Iława – Nr   8 Geodezja Dzieniszewski 3:1

    Godz. 17.50         Nr  2 Gajerek – Nr  9 DRV 2:1

    Godz. 18.25         Nr  6 Auto Handel Trans Cars – Nr  7 Afidecor Kisielice 7:1

    Godz. 19.00        Nr   1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr  2 Gajerek 0:2

    Godz. 19.35        Nr   7 Afidecor Kisielice – Nr   8 Geodezja Dzieniszewski 5:5

     

    * TERMIN V (9. i 10. kolejka) – 23 grudnia (niedziela) 2018 r.

    Grupa A:

    Godz. 12.00        Nr   2 Gajerek – Nr   7 Afidecor Kisielice 11:1

    Godz. 12.35        Nr  6 Auto Handel Trans Cars – Nr  10 FC Domki 0:4

    Godz. 13.10        Nr   2 Gajerek – Nr  5 Animex Iława 10:0

    Godz. 13.45       Nr  7 Afidecor Kisielice – Nr   9 DRV 1:6

    Godz. 14.20         Nr  1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr  8 Geodezja Dzieniszewski 4:1

    Godz. 14.55         Nr  5 Animex Iława – Nr  6 Auto Handel Trans Cars 2:13

    Godz. 15.30       Nr   8 Geodezja Dzieniszewski – Nr  10 FC Domki 1:2

    Godz. 16.05        Nr   1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr   9 DRV 1:2

    Grupa B:

    Godz. 16.40       Nr   4 Zawbud – Nr   13 FAM – BUS 2:0

    Godz. 17.15        Nr   3 GKS Wikielec  – Nr   15 Cały Czas Do Przodu 8:1

    Godz. 17.50        Nr   4 Zawbud – Nr  11 Kleks Maczka 9:1

    Godz. 18.25        Nr  13 FAM – BUS – Nr   15 Cały Czas Do Przodu 4:0

    Godz. 19.00        Nr  3 GKS Wikielec  – Nr  14 Naj – Lak Lakiery Iława 5:3

    Godz. 19.35         Nr  11 Kleks Maczka – Nr  12 THZ – BUD Dąberek 4:0

    Godz. 20.10         Nr 4 Zawbud – Nr 14 Naj – Lak Lakiery Samochodowe 7:2 (na pisemny wniosek Zawbudu, mecz rozegrany awansem z dn. 6.01.2019 r.)

     

    * TERMIN VI (11. i 12. kolejka) – 6 stycznia (niedziela) 2019 r.

    Grupa B:

    Godz. 10.00        Nr   3 GKS Wikielec  – Nr   12 THZ – BUD Dąberek 6:2

    Godz. 10.35        Nr  11 Kleks Maczka – Nr  15 Cały Czas Do Przodu 3:5

    Godz. 11.10        Nr   3 GKS Wikielec  – Nr  13 FAM – BUS 1:4

    Godz. 11.45         Nr  12 THZ – BUD Dąberek – Nr  14 Naj – Lak Lakiery Iława 0:4

    Godz. 12.20        Nr   11 Kleks Maczka – Nr  13 FAM – BUS 0:7

    Godz. 12.55        Nr   4 Zawbud – Nr   14 Naj – Lak Lakiery Iława 7:2 (na pisemny wniosek Zawbudu, mecz rozegrany został w dn. 23.12.2018 r.)

    Grupa A:

    Godz. 16.30        Nr   1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr   6 Auto Handel Trans Cars 0:7

    Godz. 17.05        Nr  5 Animex Iława – Nr  9 DRV 1:3

    Godz. 17.40        Nr   1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr  7 Afidecor Kisielice 5:0

    Godz. 18.15        Nr  2 Gajerek – Nr   10 FC Domki 2:2

    Godz. 18.50        Nr  6 Auto Handel Trans Cars – Nr  8 Geodezja Dzieniszewski 5:4

    Godz. 19.25         Nr  9 DRV – Nr  10 FC Domki 1:4

    Godz. 20.00        Nr   5 Animex Iława – Nr  7 Afidecor Kisielice 1:5

    Godz. 20.35       Nr   2 Gajerek – Nr   8 Geodezja Dzieniszewski 8:1

     

    * TERMIN VII (13. i 14. kolejka) – 13 stycznia (niedziela) 2019 r.

    Grupa B:

    Godz. 10.00        Nr   3 GKS Wikielec  – Nr   11 Kleks Maczka  10:0

    Godz. 10.35        Nr  4 Zawbud – Nr  12 THZ – BUD Dąberek 21:1

    Godz. 11.10        Nr   14 Naj – Lak Lakiery Iława – Nr   15 Cały Czas Do Przodu 1:4

    Godz. 11.45        Nr  3 GKS Wikielec  – Nr   4 Zawbud 0:3

    Godz. 12.20         Nr  13 FAM – BUS – Nr  14 Naj – Lak Lakiery Iława 11:3

    Godz. 12.55         Nr  12 THZ – BUD Dąberek – Nr  15 Cały Czas Do Przodu 1:11

    Grupa A:

    Godz. 16.30        Nr   1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr   5 Animex Iława 1:1

    Godz. 17.05        Nr  2 Gajerek – Nr  6 Auto Handel Trans Cars 4:2

    Godz. 17.40        Nr   5 Animex Iława – Nr  10 FC Domki 3:7

    Godz. 18.15        Nr  1 Juniorzy GKS Wikielec – Nr   2 Gajerek 1:2

    Godz. 18.50         Nr  7 Afidecor Kisielice – Nr  8 Geodezja Dzieniszewski 1:2

    Godz. 19.25         Nr  6 Auto Handel Trans Cars – Nr  9 DRV 4:3

    Godz. 20.00        Nr   7 Afidecor Kisielice – Nr  10 FC Domki 4:9

    Godz. 20.35        Nr   8 Geodezja Dzieniszewski – Nr   9 DRV 8:1

     

    Faza pucharowa

    Ćwierćfinały (o miejsca 9-16):

    Godz. 14.00        1) 5 m-sce Gr. A DRV – 8 m-sce Gr. B- automatyczny awans DRV

    Godz. 14.40       2) 6 m-sce Gr. A Animex  – 7 m-sce Gr. B Naj – Lak Lakiery 5:6

    Godz. 15.20        3) 7 m-sce Gr. A Juniorzy GKS Wikielec  – 6 m-sce Gr. B Dąberek 4:7

    Godz. 16.00        4) 8 m-sce Gr. A Afidecor Kisielice  – 5 m-sce Gr. B Kleks Maczka 7:4

    Ćwierćfinały (o miejsca 1-8):

    Godz. 16.40        5) 1 m-sce Gr. A FC Domki – 4 m-sce Gr. B Cały Czas Do Przodu (na wniosek drużyny FC Domki mecz zostanie rozegrany w dniu 3.02.2019 r. o godz. 14:00)

    Godz. 17.20        6) 2 m-sce Gr. A Gajerek  – 3 m-sce Gr. B FAM – BUS 1:2

    Godz. 18.00        7) 3 m-sce Gr. A Auto Handel Trans Cars  – 2 m-sce Gr. B GKS Wikielec 2:3

    Godz. 18.40        8) 4 m-sce Gr. A PUI Geodezja Dzieniszewski – 1 m-sce Gr. B Zawbud 1:8

    * TERMIN IX – 3 lutego (niedziela) 2019 r.

    Półfinały (o miejsca 13-16):

    Godz. 14.00        9) Przegrany mecz  (1) brak rywala  – Przegrany mecz (3) Juniorzy GKS Wikielec

    Godz. 14:00       mecz zaległy 1 m-sce Gr. A FC Domki – 4 m-sce Gr. B Cały Czas Do Przodu 5:4

    Godz. 14.40       10) Przegrany mecz (2) Animex Iława  – Przegrany mecz (4) Kleks Maczka 0:5

    Półfinały (o miejsca 9-12):

    Godz. 15.20        11) Wygrany mecz (1) DRV  – Wygrany mecz (3) THZ-BUD Dąberek 3:1

    Godz. 16.00       12) Wygrany mecz (2) Naj-Lak Lakiery  – Wygrany mecz (4) Afidecor Kisielice 5:5 (4:5 k)

    Półfinały (o miejsca 5-8):

    Godz. 16.40        13) Przegrany mecz  (5) Cały Czas Do Przodu – Przegrany mecz (7) Auto Handel Trans Cars 13:5

    Godz. 17.20       14) Przegrany mecz  (6) Gajerek  – Przegrany mecz (8) Geodezja Dzieniszewski 0:6

    Półfinały (o miejsca 1-4):

    Godz. 18.00        15) Wygrany mecz (5) FC Domki  – Wygrany mecz (7) GKS Wikielec 2:1

    Godz. 18.40       16) Wygrany mecz (6) FAM-BUS Lubawa  – Wygrany mecz (8) Zawbud Iława 4:6

     

    * TERMIN X – 9 lutego (sobota) 2019 r.

    Mecz o 9. miejsce:

    Godz. 10:00        20) Wygrany mecz 11) DRV – Wygrany mecz 12) Afidecor Kisielice 0:5

     

    Mecz o 13. miejsce:

    Godz. 14.40        18) Wygrany mecz 9) Juniorzy GKS Wikielec  – Wygrany mecz 10)Kleks Maczka 1:9

    Mecz o 11. miejsce:

    Godz. 15.20        19) Przegrany mecz  11) THZ BUD Dąberek  – Przegrany mecz 12) Naj Lak Lakiery 1:3

     

    Mecz o 7. miejsce:

    Godz. 16.00        21) Przegrany mecz  13)Auto Handel Trans Cars  – Przegrany mecz 14) Gajerek 4:16

    Mecz o 5. miejsce:

    Godz. 16.40        22) Wygrany mecz 13) Cały Czas Do Przodu  – Wygrany mecz 14)PUI Geodezja Dzieniszewski 2:4

    Mecz o 3. miejsce:

    Godz. 17.20        23) Przegrany mecz  15) GKS Wikielec  – Przegrany mecz 16)FAM BUS Lubawa 2:2 (1:3 k.)

    Mecz o 1. miejsce:

    Godz. 18.00        24) Wygrany mecz 15)FC Domki – Wygrany mecz 16) Zawbud 2:6

    Sierpień 8, 2019
    Sierpień 5, 2019