• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • ILTS – wyniki

    Marzec 16, 2020 |

    Iławska Liga Tenisa Stołowego, z przyczyn niezależnych od organizatora, zakończyła swoje rozgrywki. Wzorem lat poprzednich chcemy najlepszych zawodników uhonorować pucharami i nagrodami. Kiedy ?Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa jest na tyle dynamiczna, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

    Zgodnie z regulaminem każdemu zawodnikowi odejmujemy punkty z dwóch jego najsłabszych turniejów (w tym również nieobecności). Ostateczna klasyfikacja ILTS w sezonie 2019/2020 wygląda następująco:

    1 Michał Gostół 447
    2 Paweł Deska 431
    3 Artur Jagieła 425
    4 Magda Surdykowska 390
    5 Piotr Ferenc 384
    6 Rafał Klimecki 363
    7 Roman Góralski 331
    8 Andrzej Guzowski 316
    9 Emilia Włodarska 300
    10 Michał Surdykowski 289
    11 Wojciech Gutkowski 257
    12 Artur Lubnau 241
    13 Tadeusz Lęga 193
    14 Andrzej Szałkowski 183
    15 Wiesław Pisarski 181
    16 Arek Lęga 159
    17 Krzysztof Samoliński 128
    18 Szymon Borkowski 114
    19 Edward Jaworski 113
    20 Robert Nadrowski 105
    21 Ryszard Boodhram 100
    22 Grzegorz Zentarski 86
    23 Michał Wrzosek 85
    24 Gabriela Grzywacz 83
    25 Jan Góralski 81
    26 Tomasz Rentkowski 80
    27 Piotr Kiełkowski 79
    28 Mateusz Ruczyński 78
    29 Agnieszka Treder 68
    30 Henryk Tadejewski 67
    31 Łukasz Broża 66
    32 Marcin Bąk 66
    33 Zygmunt Fleszar 53
    34 Piotr Olstowski 52
    35 Małgorzata Wawrowska 51
    36 Hubert Węgorzewski 48
    37 Anna Góralska 48
    38 Antoni Biełuszko 43
    39 Andrzej Ciemiecki 42
    40 Władysław Maryn 42
    41 Marcin Wiśniewski 40
    42 Miłosz Okruciński 40
    43 Tomasz Talpa 38
    44 Piotr Dobrzański 38
    45 Robert Zdrojewski 31
    46 Radek Sidorowicz 27
    47 Marcel Słociński 25
    48 Tomasz Golder 24
    49 Karol Miąskowski 23
    50 Jacek Zawacki 23
    51 Arek Markowski 23
    52 Włodek Kocieniewski 21
    53 Kuba Klonowski 21
    54 Jakub Olstowski 18
    55 Jakub Kacprzak 17
    56 Krystian Gorczyc 17
    57 Maciej Migdał 15
    58 Michał Sargalski 14
    59 Tomasz Moczadło 13
    60 Roman Bojanowski 12
    61 Robert Smoleński 11
    62 Tomasz Klepacki 10
    63 Stanisław Wiśniewski 10
    64 Przemysław Kotewicz 10
    65 Agata Wrzosek 9
    66 Ryszard Wożniak 8
    67 Marek Prusinowski 8
    68 Adam Świdziński 8
    69 Leszek Świst 7
    70 Piotr Strychalski 7
    71 Wojtek Klonowski 6
    72 Krzysztof Fafiński 5
    73 Michał Mówiński 4
    74 Patrycja Golder 4
    75 Wojciech Migdał 4
    76 Igor Goliński 2
    77 Zofia Kamińska 1