• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Iławska Liga Tenisa Stołowego – wyniki 7 kolejki

    Grudzień 6, 2018 |

    W środę 5 grudnia 2018 r. w sali sportowej przy ul. Asnyka 3b rozegrany został siódmy turniej w ramach rozgrywek Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego Sezon 2018/2019. Wzięło w nim udział 26 zawodniczek i zawodników.

    W turnieju bezapelacyjne zwycięstwo odniósł Krzysztof Samoliński (na zdjęciu). – Tylko potwierdził swoje bardzo wysokie umiejętności – mówi Włodzimierz Siudziński, sędzia główny rozgrywek. Drugą lokatę zajął Michał Gostół, a trzeci był Ryszard Boodhram.

    Kolejny, ósmy turniej ILTS rozegrany zostanie w środę 12 grudnia 2018 r. Zapisy od godz. 17.30, początek gier – godz. 18.00.

    Wyniki siódmego turnieju:

    1. Krzysztof Samoliński 26 pkt.
    2. Michał Gostół 25 pkt.
    3. Ryszard Boodhram 24 pkt.
    4. Artur Lubnau 23 pkt.
    5. Adrian Przybyła 22 pkt.
    6. Piotr Ferenc 21 pkt.
    7. Artur Jagieła 20 pkt.
    8. Tomasz Golder 19 pkt.
    9. Roman Góralski 18 pkt.
    10. Andrzej Guzowski 17 pkt.
    11. Szymon Sargalski 16 pkt.
    12. Emilia Włodarska 15 pkt.
    13. Andrzej Szałkowski 14 pkt.
    14. Wojciech Gutkowski 13 pkt.
    15. Anna Góralska 12 pkt.
    16. Tadeusz Lęga 11 pkt.
    17. Magdalena Pieńczewska 10 pkt.
    18. Rafał Klimecki 9 pkt.
    19. Wiesław Gołaszewski 8 pkt.
    20. Włodzimierz Kocieniewski 7 pkt.
    21. Robert Zdrojewski 6 pkt.
    22. Henryk Dreszler 5 pkt.
    23. Przemysław Golder 4 pkt.
    24. Arkadiusz Lęga 3 pkt.
    25. Piotr Pietrzak 2 pkt.
    26. Hubert Węgorzewski 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna (po siedmiu turniejach):

    1. Adrian Przybyła 159 pkt.
    2. Artur Lubnau 132 pkt.
    3. Piotr Ferenc 129 pkt.
    4. Michał Gostół 123 pkt.
    5. Andrzej Guzowski 115 pkt.
    6. Krzysztof Samoliński 113 pkt.
    7. Artur Jagieła 113 pkt.
    8. Roman Góralski 109 pkt.
    9. Rafał Klimecki 103 pkt.
    10. Michał Surdykowski 94 pkt.
    11. Wojciech Gutkowski 86 pkt.
    12. Magdalena Pieńczewska 84 pkt.
    13. Włodzimierz Kocieniewski 67 pkt.
    14. Ryszard Boodhram 60 pkt.
    15. Tadeusz Lęga 52 pkt.
    16. Szymon Sargalski 52 pkt.
    17. Emilia Włodarska 50 pkt.
    18. Robert Nadrowski 50 pkt.
    19. Andrzej Szałkowski 49 pkt.
    20. Wiesław Gołaszewski 46 pkt.
    21. Wiesław Pisarski 44 pkt.
    22. Marcin Wiśniewski 43 pkt.
    23. Robert Zdrojewski 42 pkt.
    24. Arkadiusz Lęga 40 pkt.
    25. Piotr Pietrzak 35 pkt.
    26. Piotr Strychalski 35 pkt.
    27. Piotr Olstowski 32 pkt.
    28. Robert Baran 28 pkt.
    29. Bohdan Hatała 24 pkt.
    30. Czesław Nowicki 24 pkt.
    31. Przemysław Czossek 22 pkt.
    32. Andrzej Ciemiecki 21 pkt.
    33. Henryk Dreszler 21 pkt.
    34. Piotr Kiełkowski 20 pkt.
    35. Tomasz Golder 19 pkt.
    36. Zofia Kamińska 17 pkt.
    37. Grzegorz Zentarski 15 pkt.
    38. Anna Góralska 14 pkt.
    39. Wiktor Czossek 14 pkt.
    40. Hubert Węgorzewski 13 pkt.
    41. Jan Góralski 11 pkt.
    42. Władysław Maryn 10 pkt.
    43. Mateusz Ruczyński 9 pkt.
    44. Michał Sargalski 8 pkt.
    45. Wojciech Samsel 7 pkt.
    46. Nikodem Wysocki 5 pkt.
    47. Przemysław Golder 4 pkt.
    48. Agata Wrzosek 3 pkt.
    49. Zygmunt Fleszar 3 pkt.
    50. Gabi Grzywacz 2 pkt.
    51. Jakub Olstowski 2 pkt.
    52. Kacper Kobylski 1 pkt.