• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Iławska Liga Tenisa Stołowego – wyniki 10 turnieju

    Styczeń 10, 2019 |

    W środę 9.01.2019 r. został rozegrany 10 turniej Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zwycięzcą został Ryszard Boodhram, drugie miejsce zajął Adrian Przybyła, natomiast trzeci był Artur Lubnau.

    11 turniej w ramach ILTS zostanie rozegrany w dniu 16.01.2019 r. zapisy od godz. 17:30, początek gier godz. 18:00 (sala gimnastyczna za Szpitalem przy ul. Asnyka)

    Wyniki 10 turnieju:

    1. Ryszard Boodhram 19 pkt.
    2. Adrian Przybyła 18 pkt.
    3. Artur Lubnau 17 pkt.
    4. Piotr Ferenc 16 pkt.
    5. Artur Jagieła 15 pkt.
    6. Marcin Wiśniewski 14 pkt.
    7. Rafał Klimecki 13 pkt.
    8. Roman Góralski 12 pkt.
    9. Wojciech Gutkowski 11 pkt.
    10. Magdalena Pieńczewska 10 pkt.
    11. Andrzej Guzowski 9 pkt.
    12. Andrzej Szałkowski 8 pkt.
    13. Robert Zdrojewski 7 pkt.
    14. Wiesław Pisarski 6 pkt.
    15. Włodzimierz Kocieniewski 5 pkt.
    16. Emilia Włodarska 4 pkt.
    17. Anna Góralska 3 pkt.
    18. Arkadiusz Łęga 2 pkt.
    19. Edward Jaworski 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po 10 turniejach:

    1. Adrian Przybyła 226 pkt.
    2. Piotr Ferenc 192 pkt.
    3. Artur Lubnau 173 pkt.
    4. Andrzej Guzowski 167 pkt.
    5. Michał Gostół 152 pkt.
    6. Rafał Klimecki 152 pkt.
    7. Roman Góralski 147 pkt.
    8. Magdalena Pieńczewska 134 pkt.
    9. Krzysztof Samoliński 133 pkt.
    10. Artur Jagieła 131 pkt.
    11. Wojciech Gutkowski 127 pkt.
    12. Michał Surdykowski 121 pkt.
    13. Ryszard Boodhram 107 pkt.
    14. Włodzimierz Kocieniewski 89 pkt.
    15. Marcin Wiśniewski 83 pkt.
    16. Wiesław Pisarski 81 pkt.
    17. Tadeusz Łęga 75 pkt.
    18. Andrzej Szałkowski 73 pkt.
    19. Arkadiusz Łęga 69 pkt.
    20. Robert Zdrojewski 64 pkt.
    21. Emilia Włodarska 60 pkt.
    22. Piotr Pietrzak 57 pkt.
    23. Szymon Sargalski 52 pkt.
    24. Piotr Olstowski 52 pkt.
    25. Robert Nadrowski 50 pkt.
    26. Andrzej Ciemiecki 48 pkt.
    27. Wiesław Gołaszewski 46 pkt.
    28. Piotr Strychalski 46 pkt.
    29. Grzegorz Zentarski 36 pkt.
    30. Robert Baran 28 pkt.
    31. Filip Deja 25 pkt.
    32. Bohdan Hatała 24 pkt.
    33. Czesław Nowicki 24 pkt.
    34. Przemysław Czossek 22 pkt.
    35. Henryk Dreszler 21 pkt.
    36. Zofia Kamińska 21 pkt.
    37. Władysław Maryn 21 pkt.
    38. Piotr Kiełkowski 20 pkt.
    39. Tomasz Golder 19 pkt.
    40. Jan Góralski 18 pkt.
    41. Anna Góralska 17 pkt.
    42. Bartosz Biegański 16 pkt.
    43. Mateusz Ruczyński 16 pkt.
    44. Hubert Węgorzewski 15 pkt.
    45. Edward Jaworski 15 pkt.
    46. Zygmunt Fleszar 15 pkt.
    47. Wiktor Czossek 14 pkt.
    48. Michał Sargalski 8 pkt.
    49. Michał Deja 8 pkt.
    50. Wojciech Samsel 7 pkt.
    51. Gabi Grzywacz 7 pkt.
    52. Rafał Jaworski 6 pkt.
    53. Nikodem Wysocki 5 pkt.
    54. Przemysław Golder 4 pkt.
    55. Agata Wrzosek 3 pkt.
    56. Jakub Olstowski 2 pkt.
    57. Grzegorz Pankau 2 pkt.
    58. Kacper Kobylski 1 pkt.