• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Iławska Liga Tenisa Stołowego: 20 kolejka

    Marzec 21, 2019 |

    Robert Baran zwyciężył w rozegranym w środę 20 marca 2019 r. dwudziestym turnieju w  ramach rozgrywek Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego Sezon 2018/2019. Drugi był Michał Surdykowski, a trzeci Andrzej Ciemiecki. W turnieju rywalizowało 27 zawodniczek i zawodników.

    – Okrasą turnieju był przepiękny pojedynek, jaki stoczyli Robert Baran i Michał Surdykowski. Palce lizać – mówi Włodzimierz Siudziński, sędzia główny rozgrywek. – A korzystając z okazji, chciałbym raz jeszcze serdecznie zaprosić wszystkich miłośników tenisa stołowego, i nie tylko, na turniej kończący rozgrywki, który rozegrany zostanie 27 marca. Nie tylko uroczyście podsumujemy pięciomiesięczne zmagania, ale przede wszystkim zagramy charytatywnie dla ciężko chorego Michała Broża. Całkowity dochód z tego turnieju przekazany zostanie właśnie na ten szczytny cel – dodaje.

    Ostatni, dwudziesty pierwszy turniej rozegrany zostanie w środę 27 marca 2019 r. Zapisy od godz. 17.30, początek gier o godz. 18.00. Mecze rozgrywane są w sali sportowej przy ul. Asnyka 3 B w Iławie (za Szpitalem Powiatowym).

     

    Wyniki 20 turnieju:

    1. Robert Baran 27 pkt.
    2. Michał Surdykowski 26 pkt.
    3. Andrzej Ciemiecki 25 pkt.
    4. Marcin Wiśniewski 24 pkt.
    5. Piotr Ferenc 23 pkt.
    6. Artur Lubnau 22 pkt.
    7. Rafał Klimecki 21 pkt.
    8. Artur Jagieła 20 pkt.
    9. Roman Góralski 19 pkt.
    10. Wiesław Pisarski 18 pkt.
    11. Wojciech Gutkowski 17 pkt.
    12. Andrzej Guzowski 16 pkt.
    13. Robert Zdrojewski 15 pkt.
    14. Piotr Strychalski 14 pkt.
    15. Anna Góralska 13 pkt.
    16. Zofia Kamińska 12 pkt.
    17. Magdalena Pieńczewska 11 pkt.
    18. Tadeusz Lęga 10 pkt.
    19. Włodzimierz Kocieniewski 9 pkt.
    20. Arkadiusz Lęga 8 pkt.
    21. Jan Góralski 7 pkt.
    22. Michał Wrzosek 6 pkt.
    23. Emilia Włodarska 5 pkt.
    24. Hubert Węgorzewski 4 pkt.
    25. Andrzej Szałkowski 3 pkt.
    26. Mateusz Ruczyński 2 pkt.
    27. Władysław Maryn 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna (po 20 turniejach):

    1. Adrian Przybyła 375 pkt.
    2. Piotr Ferenc 344 pkt.
    3. Artur Lubnau 315 pkt.
    4. Rafał Klimecki 312 pkt
    5. Roman Góralski 291 pkt.
    6. Andrzej Guzowski 288 pkt.
    7. Magdalena Pieńczewska 267 pkt.
    8. Artur Jagieła 253 pkt.
    9. Michał Surdykowski 251 pkt.
    10. Wojciech Gutkowski 207 pkt.
    11. Marcin Wiśniewski 205 pkt.
    12. Wiesław Pisarski 166 pkt.
    13. Tadeusz Lęga 154 pkt.
    14. Michał Gostół 152 pkt.
    15. Robert Zdrojewski 152 pkt.
    16. Arkadiusz Lęga 144 pkt.
    17. Krzysztof Samoliński 133 pkt.
    18. Włodzimierz Kocieniewski 133 pkt.
    19. Ryszard Boodhram 131 pkt.
    20. Andrzej Szałkowski 121 pkt.
    21. Andrzej Ciemiecki 114 pkt.
    22. Emilia Włodarska 94 pkt.
    23. Grzegorz Zentarski 70 pkt.
    24. Piotr Olstowski 69 pkt.
    25. Piotr Pietrzak 67 pkt.
    26. Anna Góralska 63 pkt.
    27. Piotr Strychalski 60 pkt.
    28. Mateusz Ruczyński 58 pkt.
    29. Jan Góralski 58 pkt.
    30. Robert Baran 55 pkt.
    31. Szymon Sargalski 52 pkt.
    32. Robert Nadrowski 50 pkt.
    33. Wiesław Gołaszewski 46 pkt.
    34. Bohdan Hatała 45 pkt.
    35. Hubert Węgorzewski 43 pkt.
    36. Władysław Maryn 41 pkt.
    37. Zofia Kamińska 35 pkt.
    38. Edward Jaworski 29 pkt.
    39. Filip Deja 25 pkt.
    40. Czesław Nowicki 24 pkt.
    41. Przemysław Czossek 22 pkt.
    42. Henryk Dreszler 21 pkt.
    43. Piotr Kiełkowski 20 pkt.
    44. Rafał Dąbrowski 20 pkt.
    45. Tomasz Golder 19 pkt.
    46. Gabriela Grzywacz 19 pkt.
    47. Wojciech Samsel 18 pkt.
    48. Bartek Biegański 16 pkt.
    49. Zygmunt Fleszar 15 pkt.
    50. Wiktor Czossek 14 pkt.
    51. Artur Lęga 13 pkt.
    52. Marcin Bąk 10 pkt.
    53. Szymon Borkowski 8 pkt.
    54. Michał Sargalski 8 pkt.
    55. Michał Deja 8 pkt.
    56. Michał Wrzosek 8 pkt.
    57. Agata Wrzosek 7 pkt.
    58. Rafał Jaworski 6 pkt.
    59. Agnieszka Bacławska 6 pkt.
    60. Stanisław Wiśniewski 6 pkt.
    61. Nikodem Wysocki 5 pkt.
    62. Przemysław Golder 4 pkt.
    63. Jakub Olstowski 2 pkt.
    64. Grzegorz Pankau 2 pkt.
    65. Kacper Kobylski 1 pkt.