• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Iławska Liga Tenisa Stołowego: 19 kolejka

    Marzec 14, 2019 |

    Michał Surdykowski (na zdjęciu) zajął pierwsze, Marcin Wiśniewski drugie, a Piotr Ferenc trzecie miejsce w rozegranym w środę 13 marca 2019 r. dziewiętnastym turnieju Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego Sezon 2018/2019. W zmaganiach udział wzięło 20 zawodniczek i zawodników.

    W klasyfikacji generalnej bez zmian. Dużo wcześniej zwycięstwo w rozgrywkach zapewnił sobie Adrian Przybyła, który zgromadził 375 pkt. Drugą lokatę zajmuje Piotr Ferenc (321 pkt.), natomiast szalenie interesująco zapowiada się walka o najniższy stopień podium. Trzeciego Artura Lubnau (293 pkt.) i czwartego Rafał Klimeckiego (291 pkt.) dzieli różnica zaledwie 2 pkt.!

    Dwudziesty turniej rozegrany zostanie w środę 20 marca 2019 r. Zapisy od godz. 17.30, początek gier o godz. 18.00. Mecze rozgrywane są w sali sportowej przy ul. Asnyka 3 B w Iławie (za Szpitalem Powiatowym).

    Zakończenie rozrywek będzie miało miejsce 27 marca 2019 r. Prowadzona będzie wówczas zbiórka na szczytny cel – rozegrany zostanie turniej charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz ciężko chorego Michała Broża. Zagrajmy dla Michała!

    Wyniki 19 turnieju:

    1. Michał Surdykowski 20 pkt.
    2. Marcin Wiśniewski 19 pkt.
    3. Piotr Ferenc 18 pkt.
    4. Andrzej Guzowski 17 pkt.
    5. Roman Góralski 16 pkt.
    6. Magdalena Pieńczewska 15 pkt.
    7. Rafał Klimecki 14 pkt.
    8. Wojciech Gutkowski 13 pkt.
    9. Włodzimierz Kocieniewski 12 pkt.
    10. Andrzej Szałkowski 11 pkt.
    11. Tadeusz Lęga 10 pkt.
    12. Emilia Włodarska 9 pkt.
    13. Arkadiusz Lęga 8 pkt.
    14. Robert Zdrojewski 7 pkt.
    15. Anna Góralska 6 pkt.
    16. Mateusz Ruczyński 5 pkt.
    17. Artur Jagieła 4 pkt.
    18. Jan Góralski 3 pkt.
    19. Zofia Kamińska 2 pkt.
    20. Hubert Węgorzewski 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna (po 19 turniejach):

    1. Adrian Przybyła 375 pkt.
    2. Piotr Ferenc 321 pkt.
    3. Artur Lubnau 293 pkt.
    4. Rafał Klimecki 291 pkt
    5. Roman Góralski 272 pkt.
    6. Andrzej Guzowski 272 pkt.
    7. Magdalena Pieńczewska 256 pkt.
    8. Artur Jagieła 233 pkt.
    9. Michał Surdykowski 225 pkt.
    10. Wojciech Gutkowski 190 pkt.
    11. Marcin Wiśniewski 181 pkt.
    12. Michał Gostół 152 pkt.
    13. Wiesław Pisarski 148 pkt.
    14. Tadeusz Lęga 144 pkt.
    15. Robert Zdrojewski 137 pkt.
    16. Arkadiusz Lęga 136 pkt.
    17. Krzysztof Samoliński 133 pkt.
    18. Ryszard Boodhram 131 pkt.
    19. Włodzimierz Kocieniewski 124 pkt.
    20. Andrzej Szałkowski 118 pkt.
    21. Andrzej Ciemiecki 89 pkt.
    22. Emilia Włodarska 89 pkt.
    23. Grzegorz Zentarski 70 pkt.
    24. Piotr Olstowski 69 pkt.
    25. Piotr Pietrzak 67 pkt.
    26. Mateusz Ruczyński 56 pkt.
    27. Szymon Sargalski 52 pkt.
    28. Jan Góralski 51 pkt.
    29. Robert Nadrowski 50 pkt.
    30. Anna Góralska 50 pkt.
    31. Piotr Strychalski 46 pkt.
    32. Wiesław Gołaszewski 46 pkt.
    33. Władysław Maryn 46 pkt.
    34. Bohdan Hatała 45 pkt.
    35. Hubert Węgorzewski 39 pkt.
    36. Edward Jaworski 29 pkt.
    37. Robert Baran 28 pkt.
    38. Filip Deja 25 pkt.
    39. Czesław Nowicki 24 pkt.
    40. Zofia Kamińska 23 pkt.
    41. Przemysław Czossek 22 pkt.
    42. Henryk Dreszler 21 pkt.
    43. Piotr Kiełkowski 20 pkt.
    44. Rafał Dąbrowski 20 pkt.
    45. Tomasz Golder 19 pkt.
    46. Gabriela Grzywacz 19 pkt.
    47. Wojciech Samsel 18 pkt.
    48. Bartek Biegański 16 pkt.
    49. Zygmunt Fleszar 15 pkt.
    50. Wiktor Czossek 14 pkt.
    51. Artur Lęga 13 pkt.
    52. Marcin Bąk 10 pkt.
    53. Szymon Borkowski 8 pkt.
    54. Michał Sargalski 8 pkt.
    55. Michał Deja 8 pkt.
    56. Agata Wrzosek 7 pkt.
    57. Rafał Jaworski 6 pkt.
    58. Agnieszka Bacławska 6 pkt.
    59. Stanisław Wiśniewski 6 pkt.
    60. Nikodem Wysocki 5 pkt.
    61. Przemysław Golder 4 pkt.
    62. Jakub Olstowski 2 pkt.
    63. Grzegorz Pankau 2 pkt.
    64. Michał Wrzosek 2 pkt.
    65. Kacper Kobylski 1 pkt.