• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Iławska Liga Tenisa Stołowego: 18 kolejka

    Marzec 7, 2019 |

    Adrian Przybyła (na zdjęciu) wygrał 18 turniej w ramach rozgrywek Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego Sezon 2018/2019, który w środę 6 marca 2019 r. rozegrany został w sali sportowej przy ul. Asnyka 3 B w Iławie. Drugie miejsce zajął Andrzej Ciemiecki, trzeci był Artur Lubnau.  Ogółem w zmaganiach udział wzięło 20 zawodniczek i zawodników.

    Do zakończenia rozgrywek pozostały już tylko dwa turnieje punktowane. Zakończenie rozrywek będzie miało miejsce 27 marca 2019 r. Prowadzona będzie wówczas zbiórka na szczytny cel – rozegrany zostanie turniej charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz ciężko chorego Michała Broża. Zagrajmy dla Michała!

    Dziewiętnasty turniej rozegrany zostanie w środę 13 marca 2019 r. Zapisy od godz. 17.30, początek gier o godz. 18.00. Mecze rozgrywane są w sali sportowej przy ul. Asnyka 3 B w Iławie (za Szpitalem Powiatowym).

    Wyniki 18 turnieju:

    1. Adrian Przybyła 20 pkt.
    2. Andrzej Ciemiecki 19 pkt.
    3. Artur Lubnau 18 pkt.
    4. Piotr Olstowski 17 pkt.
    5. Magdalena Pieńczewska 16 pkt.
    6. Rafał Klimecki 15 pkt.
    7. Piotr Ferenc 14 pkt.
    8. Artur Jagieła 13 pkt.
    9. Wojciech Gutkowski 12 pkt.
    10. Andrzej Guzowski 11 pkt.
    11. Tadeusz Lęga 10 pkt.
    12. Wiesław Pisarski 9 pkt.
    13. Roman Góralski 8 pkt.
    14. Hubert Węgorzewski 7 pkt.
    15. Stanisław Wiśniewski 6 pkt.
    16. Edward Jaworski 5 pkt.
    17. Robert Zdrojewski 4 pkt.
    18. Arkadiusz Lęga 3 pkt.
    19. Piotr Pietrzak 2 pkt.
    20. Władysław Maryn 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna (po 18 turniejach):

    1. Adrian Przybyła 375 pkt.
    2. Piotr Ferenc 303 pkt.
    3. Artur Lubnau 293 pkt.
    4. Rafał Klimecki 277 pkt
    5. Roman Góralski 256 pkt.
    6. Andrzej Guzowski 255 pkt.
    7. Magdalena Pieńczewska 241 pkt.
    8. Artur Jagieła 229 pkt.
    9. Michał Surdykowski 205 pkt.
    10. Wojciech Gutkowski 177 pkt.
    11. Marcin Wiśniewski 162 pkt.
    12. Michał Gostół 152 pkt.
    13. Wiesław Pisarski 148 pkt.
    14. Tadeusz Lęga 134 pkt.
    15. Krzysztof Samoliński 133 pkt.
    16. Ryszard Boodhram 131 pkt.
    17. Robert Zdrojewski 130 pkt.
    18. Arkadiusz Lęga 128 pkt.
    19. Włodzimierz Kocieniewski 112 pkt.
    20. Andrzej Szałkowski 107 pkt.
    21. Andrzej Ciemiecki 89 pkt.
    22. Emilia Włodarska 80 pkt.
    23. Grzegorz Zentarski 70 pkt.
    24. Piotr Olstowski 69 pkt.
    25. Piotr Pietrzak 67 pkt.
    26. Szymon Sargalski 52 pkt.
    27. Mateusz Ruczyński 51 pkt.
    28. Robert Nadrowski 50 pkt.
    29. Jan Góralski 48 pkt.
    30. Piotr Strychalski 46 pkt.
    31. Wiesław Gołaszewski 46 pkt.
    32. Władysław Maryn 46 pkt.
    33. Bohdan Hatała 45 pkt.
    34. Anna Góralska 44 pkt.
    35. Hubert Węgorzewski 38 pkt.
    36. Edward Jaworski 29 pkt.
    37. Robert Baran 28 pkt.
    38. Filip Deja 25 pkt.
    39. Czesław Nowicki 24 pkt.
    40. Przemysław Czossek 22 pkt.
    41. Henryk Dreszler 21 pkt.
    42. Zofia Kamińska 21 pkt.
    43. Piotr Kiełkowski 20 pkt.
    44. Rafał Dąbrowski 20 pkt.
    45. Tomasz Golder 19 pkt.
    46. Gabriela Grzywacz 19 pkt.
    47. Wojciech Samsel 18 pkt.
    48. Bartek Biegański 16 pkt.
    49. Zygmunt Fleszar 15 pkt.
    50. Wiktor Czossek 14 pkt.
    51. Artur Lęga 13 pkt.
    52. Marcin Bąk 10 pkt.
    53. Szymon Borkowski 8 pkt.
    54. Michał Sargalski 8 pkt.
    55. Michał Deja 8 pkt.
    56. Agata Wrzosek 7 pkt.
    57. Rafał Jaworski 6 pkt.
    58. Agnieszka Bacławska 6 pkt.
    59. Stanisław Wiśniewski 6 pkt.
    60. Nikodem Wysocki 5 pkt.
    61. Przemysław Golder 4 pkt.
    62. Jakub Olstowski 2 pkt.
    63. Grzegorz Pankau 2 pkt.
    64. Michał Wrzosek 2 pkt.
    65. Kacper Kobylski 1 pkt.