• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • IŁAWSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO: 14 kolejka

    Luty 8, 2019 |

    W środę 6 lutego rozegrany został czternasty turniej w ramach rozgrywek Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego Sezon 2018/2019. Wzięło w nim udział 19 zawodniczek i zawodników. Pierwsze miejsce zajął Adrian Przybyła (na zdjęciu), drugi był Rafał Klimecki, a trzeci – Roman Góralski.

    W klasyfikacji generalnej na czołowych miejscach bez zmian. Prowadzi Adrian Przybyła, który jako pierwszy zawodnik w rozgrywkach przekroczył barierę 300 pkt. (305 pkt.). Drugi jest Piotr Ferenc (257 pkt.), a trzeci Artur Lubnau (227 pkt.).

    Piętnasty turniej rozegrany zostanie w środę 13 lutego 2019 r. Zapisy od godz. 17.30, początek gier o godz. 18.00. Mecze rozgrywane są w sali sportowej przy ul. Asnyka 3 B (za Szpitalem Powiatowym).

    Wyniki 14 turnieju:

    1. Adrian Przybyła 19 pkt.
    2. Rafał Klimecki 18 pkt.
    3. Roman Góralski 17 pkt.
    4. Marcin Wiśniewski 16 pkt.
    5. Artur Lubnau 15 pkt.
    6. Andrzej Guzowski 14 pkt.
    7. Artur Lęga 13 pkt.
    8. Piotr Ferenc 12 pkt.
    9. Robert Zdrojewski 11 pkt.
    10. Arkadiusz Lęga 10 pkt.
    11. Anna Góralska 9 pkt.
    12. Jan Góralski 8 pkt.
    13. Wiesław Pisarski 7 pkt.
    14. Magdalena Pieńczewska 6 pkt.
    15. Władysław Maryn 5 pkt.
    16. Gabriela Grzywacz 4 pkt.
    17. Andrzej Szałkowski 3 pkt.
    18. Włodzimierz Kocieniewski 2 pkt.
    19. Hubert Węgorzewski 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna (po 14 turniejach):

    1. Adrian Przybyła 305 pkt.
    2. Piotr Ferenc 257 pkt.
    3. Artur Lubnau 227 pkt.
    4. Rafał Klimecki 218 pkt.
    5. Roman Góralski 213 pkt.
    6. Andrzej Guzowski 210 pkt.
    7. Magdalena Pieńczewska 179 pkt.
    8. Artur Jagieła 177 pkt.
    9. Michał Surdykowski 163 pkt.
    10. Michał Gostół 152 pkt.
    11. Wojciech Gutkowski 150 pkt.
    12. Krzysztof Samoliński 133 pkt.
    13. Ryszard Boodhram 131 pkt.
    14. Marcin Wiśniewski 119 pkt.
    15. Wiesław Pisarski 108 pkt.
    16. Włodzimierz Kocieniewski 103 pkt.
    17. Arkadiusz Lęga 108 pkt.
    18. Robert Zdrojewski 105 pkt.
    19. Tadeusz Lęga 98 pkt.
    20. Andrzej Szałkowski 90 pkt.
    21. Emilia Włodarska 79 pkt.
    22. Piotr Pietrzak 57 pkt.
    23. Piotr Olstowski 52 pkt.
    24. Szymon Sargalski 52 pkt.
    25. Robert Nadrowski 50 pkt.
    26. Grzegorz Zentarski 49 pkt.
    27. Andrzej Ciemiecki 48 pkt.
    28. Piotr Strychalski 46 pkt.
    29. Wiesław Gołaszewski 46 pkt.
    30. Bohdan Hatała 45 pkt.
    31. Jan Góralski 44 pkt.
    32. Anna Góralska 44 pkt.
    33. Mateusz Ruczyński 40 pkt.
    34. Władysław Maryn 37 pkt.
    35. Robert Baran 28 pkt.
    36. Filip Deja 25 pkt.
    37. Hubert Węgorzewski 25 pkt.
    38. Czesław Nowicki 24 pkt.
    39. Przemysław Czossek 22 pkt.
    40. Henryk Dreszler 21 pkt.
    41. Zofia Kamińska 21 pkt.
    42. Piotr Kiełkowski 20 pkt.
    43. Tomasz Golder 19 pkt.
    44. Wojciech Samsel 18 pkt.
    45. Gabriela Grzywacz 18 pkt.
    46. Bartek Biegański 16 pkt.
    47. Zygmunt Fleszar 15 pkt.
    48. Edward Jaworski 15 pkt.
    49. Wiktor Czossek 14 pkt.
    50. Artur Lęga 13 pkt.
    51. Marcin Bąk 10 pkt.
    52. Szymon Borkowski 8 pkt.
    53. Michał Sargalski 8 pkt.
    54. Michał Deja 8 pkt.
    55. Agata Wrzosek 7 pkt.
    56. Rafał Jaworski 6 pkt.
    57. Agnieszka Bacławska 6 pkt.
    58. Nikodem Wysocki 5 pkt.
    59. Przemysław Golder 4 pkt.
    60. Jakub Olstowski 2 pkt.
    61. Grzegorz Pankau 2 pkt.
    62. Michał Wrzosek 2 pkt.
    63. Kacper Kobylski 1 pkt.