• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Iławska Liga Tenisa Stołowego – 13 kolejka

    Luty 4, 2019 |

    W dniu 30.01.2019 r. odbyła się 13 kolejka Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zwycięzcą został Artur Lubnau, drugie miejsce zajął Piotr Ferenc, a trzeci Bohdan Hatała.

    14 kolejka ILTS zostanie rozegrana w dniu 06.02.2019 r., zapisy od godz. 17:30, początek gier o godz. 18:00 (sala gimnastyczna za Szpitalem przy ul. Asnyka).

    Wyniki 13 turnieju:

    1. Artur Lubnau 23 pkt.
    2. Piotr Ferenc 22 pkt.
    3. Bohdan Hatała 21 pkt.
    4. Adrian Przybyła 20 pkt.
    5. Rafał Klimecki 19 pkt.
    6. Roman Góralski 18 pkt.
    7. Artur Jagieła 17 pkt.
    8. Robert Zdrojewski 16 pkt.
    9. Magdalena Pieńczewska 15 pkt.
    10. Arkadiusz Łęga 14 pkt.
    11. Grzegorz Zentarski 13 pkt.
    12. Anna Góralska 12 pkt.
    13. Wojciech Samsel 11 pkt.
    14. Wiesław Pisarski 10 pkt.
    15. Tadeusz Łęga 9 pkt.
    16. Andrzej Szałkowski 8 pkt.
    17. Włodzimierz Kocieniewski 7 pkt.
    18. Agnieszka Bacławska 6 pkt.
    19. Jan Góralski 5 pkt.
    20. Władysław Maryn 4 pkt.
    21. Gabi Grzywacz 3 pkt.
    22. Agata Wrzosek 2 pkt.
    23. Michał Wrzosek 1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po 13 turnieju:

    1. Adrian Przybyła 286 pkt.
    2. Piotr Ferenc 245 pkt.
    3. Artur Lubnau 212 pkt.
    4. Rafał Klimecki 200 pkt.
    5. Andrzej Guzowski 196 pkt.
    6. Roman Góralski 196 pkt.
    7. Artur Jagieła 177 pkt.
    8. Magdalena Pieńczewska 173 pkt.
    9. Michał Surdykowski 163 pkt.
    10. Michał Gostół 152 pkt.
    11. Wojciech Gutkowski 150 pkt.
    12. Krzysztof Samoliński 133 pkt.
    13. Ryszard Boodhram 131 pkt.
    14. Wiesław Pisarski 108 pkt.
    15. Marcin Wiśniewski 103 pkt.
    16. Włodzimierz Kocieniewski 101 pkt.
    17. Tadeusz Łęga 98 pkt.
    18. Arkadiusz Łęga 98 pkt.
    19. Robert Zdrojewski 94 pkt.
    20. Andrzej Szałkowski 87 pkt.
    21. Emilia Włodarska 79 pkt.
    22. Piotr Pietrzak 57 pkt.
    23. Piotr Olstowski 52 pkt.
    24. Szymon Sargalski 52 pkt.
    25. Robert Nadrowski 50 pkt.
    26. Grzegorz Zentarski 49 pkt.
    27. Andrzej Ciemiecki 48 pkt.
    28. Piotr Strychalski 46 pkt.
    29. Wiesław Gołaszewski 46 pkt.
    30. Bohdan Hatała 45 pkt.
    31. Mateusz Ruczyński 40 pkt.
    32. Jan Góralski 36 pkt.
    33. Anna Góralska 35 pkt.
    34. Władysław Maryn 32 pkt.
    35. Robert Baran 28 pkt.
    36. Filip Deja 25 pkt.
    37. Czesław Nowicki 24 pkt.
    38. Hubert Węgorzewski 24 pkt.
    39. Przemysław Czossek 22 pkt.
    40. Henryk Dreszler 21 pkt.
    41. Zofia Kamińska 21 pkt.
    42. Piotr Kiełkowski 20 pkt.
    43. Tomasz Golder 19 pkt.
    44. Wojciech Samsel 18 pkt.
    45. Bartek Biegański 16 pkt.
    46. Zygmunt Fleszar 15 pkt.
    47. Edward Jaworski 15 pkt.
    48. Wiktor Czossek 14 pkt.
    49. Gabi Grzywacz 14 pkt.
    50. Marcin Bąk 10 pkt.
    51. Szymon Borkowski 8 pkt.
    52. Michał Sargalski 8 pkt.
    53. Michał Deja 8 pkt.
    54. Agata Wrzosek 7 pkt.
    55. Rafał Jaworski 6 pkt.
    56. Agnieszka Bacławska 6 pkt.
    57. Nikodem Wysocki 5 pkt.
    58. Przemysław Golder 4 pkt.
    59. Jakub Olstowski 2 pkt.
    60. Grzegorz Pankau 2 pkt.
    61. Michał Wrzosek 2 pkt.
    62. Kacper Kobylski 1 pkt.