• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Iławska Liga Futsalu – ćwierćfinały i zapowiedź półfinałów

    Styczeń 28, 2019 |

    W niedzielę 27.01.2019 r. rozegrane zostały spotkania mecze ćwierćfinałowe Iławskiej Ligi Futsalu. Wyniki rozegranych spotkań prezentujemy poniżej. A już za tydzień 03.02.2019 r. od godz. 14:00 rozegramy mecze półfinałowe.

    Ćwierćfinały (o miejsca 9-16):

    Godz. 14.00        1) 5 m-sce Gr. A DRV – 8 m-sce Gr. B- automatyczny awans DRV

    Godz. 14.40       2) 6 m-sce Gr. A Animex  – 7 m-sce Gr. B Naj – Lak Lakiery 5:6

    Godz. 15.20        3) 7 m-sce Gr. A Juniorzy GKS Wikielec  – 6 m-sce Gr. B Dąberek 4:7

    Godz. 16.00        4) 8 m-sce Gr. A Afidecor Kisielice  – 5 m-sce Gr. B Kleks Maczka 7:4

    Ćwierćfinały (o miejsca 1-8):

    Godz. 16.40        5) 1 m-sce Gr. A FC Domki – 4 m-sce Gr. B Cały Czas Do Przodu (na wniosek drużyny FC Domki mecz zostanie rozegrany w dniu 3.02.2019 r. o godz. 14:00)

    Godz. 17.20        6) 2 m-sce Gr. A Gajerek  – 3 m-sce Gr. B FAM – BUS 1:2

    Godz. 18.00        7) 3 m-sce Gr. A Auto Handel Trans Cars  – 2 m-sce Gr. B GKS Wikielec 2:3

    Godz. 18.40        8) 4 m-sce Gr. A PUI Geodezja Dzieniszewski – 1 m-sce Gr. B Zawbud 1:8

    * TERMIN IX – 3 lutego (niedziela) 2019 r.

    Półfinały (o miejsca 13-16):

    Godz. 14.00        9) Przegrany mecz  (1) brak rywala  – Przegrany mecz (3) Juniorzy GKS Wikielec

    Godz. 14:00       mecz zaległy 1 m-sce Gr. A FC Domki – 4 m-sce Gr. B Cały Czas Do Przodu

    Godz. 14.40       10) Przegrany mecz (2) Animex Iława  – Przegrany mecz (4) Kleks Maczka

    Półfinały (o miejsca 9-12):

    Godz. 15.20        11) Wygrany mecz (1) DRV  – Wygrany mecz (3) THZ-BUD Dąberek

    Godz. 16.00       12) Wygrany mecz (2) Naj-Lak Lakiery  – Wygrany mecz (4) Afidecor Kisielice

    Półfinały (o miejsca 5-8):

    Godz. 16.40        13) Przegrany mecz  (5)  …………………………. – Przegrany mecz (7) Auto Handel Trans Cars

    Godz. 17.20       14) Przegrany mecz  (6) Gajerek  – Przegrany mecz (8) Geodezja Dzieniszewski

    Półfinały (o miejsca 1-4):

    Godz. 18.00        15) Wygrany mecz (5) …………………………  – Wygrany mecz (7) GKS Wikielec

    Godz. 18.40       16) Wygrany mecz (6) FAM-BUS Lubawa  – Wygrany mecz (8) Zawbud Iława

     

    Najlepsi strzelcy ILF:

    24 – Piotr Kacperek (GKS Wikielec)

    22 – Rafał Kruczkowski (Zawbud)

    19 – Krzysztof Paczkowski (Gajerek), Mateusz Jajkowski (Zawbud), Rafał Kozicki (PUI Geodezja Dzieniszewski)

    Szczegółowe wyniki spotkań oraz żółte i czerwone kartki w zakładce:

    IMPREZY CYKLICZNE/IŁAWSKA LIGA FUTSALU