• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Stypendia, nagrody, wyróżnienia

    Marzec 1, 2021 |

    24 lutego podczas skromniejszej niż zazwyczaj uroczystości Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski razem z zastępcą Dorotą Kamińską oraz Dyrektorem Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji Wojciechem Żmudzińskim, a także przewodniczącą komisji ds. sportu Rady Miejskiej Anetą Rychlik wręczyli nagrody i stypendia wyróżniającym się sportowcom i działaczom sportowym z Iławy w roku 2020.

    Oto pełna lista nagrodzonych zawodników i trenerów:

    WIR Iława:

    Paulina Józefowicz – stypendium,
    Aleksandra Sagan – nagroda finansowa,
    Jakub Ryś – nagroda finansowa,
    Bogumiła Ryś – nagroda finansowa,
    Mateusz Jeżyński – nagroda finansowa,
    Michał Bakirzyński – nagroda finansowa,
    Kasprowicz Zuzanna – wyróżnienie,
    Martyna Jaskulska – wyróżnienie,
    Paweł Pierczyński – trener – nagroda finansowa,
    Grzegorz Stypiński – trener – nagroda finansowa.

     

    SSP ORKA Iława: 

    Filip Rybiński – stypendium – pływanie,
    Maciej Kowalski – nagroda finansowa – pływanie,
    Mateusz Krajewski – nagroda finansowa – pływanie,
    Jan Ciarczyński – nagroda finansowa – pływanie,
    Jakub Zalewski – nagroda finansowa – pływanie, triathlon,
    Martyna Zielińska – nagroda finansowa – LA,
    Wiktoria Czarzasta – wyróżnienie – LA,
    Miłosz Kasprowicz – wyróżnienie – LA,
    Aneta Ostanek – trenerka – nagroda finansowa – LA.

     

    Zryw Volley Iława:

    Zuzanna Iwankowska – nagroda finansowa,
    Wiktoria Borszewska – nagroda finansowa,
    Nikola Sołodobowska – nagroda finansowa,
    Ewelina Jarnicka – nagroda finansowa,
    Małgorzata Pietroczuk – trenerka – nagroda finansowa,
    Mieczysław Pietroczuk – trener – nagroda finansowa.

     

    SSW MOS Iława:

    Agata Barwińska – stypendium,
    Wiktoria Gołębiowska – stypendium,
    Piotr Malinowski – stypendium,
    Iga Wielczyk – stypendium,
    Wojciech Janusz – trener – nagroda finansowa,
    Michał Maśkiewicz – trener – nagroda finansowa,
    Marek Karbowski – trener – nagroda finansowa,
    Alicja Michalewska – nagroda finansowa,
    Wit Dmuchowski – nagroda finansowa,
    Oskar Wielczyk – nagroda finansowa,
    Maciej Kasprzak – nagroda finansowa,
    Jan Rohde – nagroda finansowa,
    Hubert Szulczewski – wyróżnienie,
    Stanisław Nadolski – wyróżnienie,
    Jan Wilk – wyróżnienie,
    Adrianna Komosińska – wyróżnienie,
    Natan Dziedziak – wyróżnienie,
    Zuzanna Liedtke – wyróżnienie,
    Julia Agnieszczak – wyróżnienie.

     

    IKS Morena Iława:

    Klaudia Maria Żelazowska – stypendium,
    Arkadiusz Szewczyk – trener – nagroda finansowa,
    Tomasz Marciniak – nagroda finansowa,
    Roman Jagodziński – nagroda finansowa,
    Jarosław Czapski – nagroda finansowa,
    Regina Szczypiorska – nagroda finansowa,
    Małgorzata Meier – wyróżnienie,
    Małgorzata Kasprzycka – wyróżnienie,
    Grażyna Kamińska – wyróżnienie,
    Irena Henisz – wyróżnienie,
    Agnieszka Pokojska – wyróżnienie,
    Rafał Chaberski – wyróżnienie.

     

    Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym zawodnikom i trenerom.