• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • 18 Turniej w ramach ILTS dla Michała Surdykowskiego

    Marzec 15, 2018 |

    18 turniej w ramach ILTS rozgrywany w dniu 14.03.2018 r. zwyciężył Michał Surdykowski, drugie miejsce zajął Michał Gostół, trzeci był Krzysztof Samoliński.

    Kolejny 19 turniej i już ostatni rozegrany zostanie w środę 21 marca 2018 r. Początek gier o godz. 18:00, zapisy od godz. 17:30. – Serdecznie zachęcam do tego, by odwiedzić salę sportową przy ul. Asnyka 3 B.

    Organizatorami rozgrywek są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sekcja tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława.

    Wyniki 18 turnieju:

    1. Michał Surdykowski                         24 pkt.

    2. Michał Gostół                                    23 pkt.

    3. Krzysztof Samoliński                       22 pkt.

    4. Andrzej Guzowski                             21 pkt.

    5. Marcin Wiśniewski                           20 pkt.

    6. Szymon Sargalski                              19 pkt.

    7. Adrian Przybyła                                 18 pkt.

    8. Michał Sargalski                                17 pkt.

    9. Artur Lubnau                                      16 pkt.

    10. Piotr Strychalski                               15 pkt.

    11. Roman Góralski                                 14 pkt.

    12. Wiesław Pisarski                               13 pkt.

    13. Magda Pieńczewska                          12 pkt.

    14. Anna Góralska                                   11 pkt.

    15. Ola Szczepańska                                10 pkt.

    16. Jan Góralski                                       9 pkt.

    17. Kacper Góralski                                 8 pkt.

    18. Tadeusz Lęga                                      7 pkt.

    19. Arek Lęga                                            6 pkt.

    20. Kacper Kobylski                                5 pkt.

    21. Władysław Maryn                              4 pkt.

    22. Maciej Rasztemborski                      3 pkt.

    23. Michał Wrzosek                                 2 pkt.

    24. Emilia Włodarska                              1 pkt.

    Klasyfikacja generalna po 18 turniejach:
    1. Adrian Przybyła 308 pkt.
    2. Roman Góralski 289 pkt.
    3. Artur Lubnau 287 pkt.
    4. Michał Gostół 263 pkt.
    5. Magdalena Pieńczewska 243 pkt.
    6. Michał Surdykowski 210 pkt.
    7. Wojciech Gutkowski 196 pkt.
    8. Przemysław Sendecki 177 pkt.
    9. Andrzej Szałkowski 176 pkt.
    10. Piotr Strychalski 171 pkt.
    11. Aleksandra Szczepańska 149 pkt.
    12. Krzysztof Samoliński 142 pkt.
    13. Anna Góralska 111 pkt.
    14. Robert Zdrojewski 110 pkt.
    15. Grzegorz Zentarski 106 pkt.
    16. Agnieszka Treder 106 pkt.
    17. Jan Góralski 104 pkt.
    18. Władysław Maryn 97 pkt.
    19. Wiesław Pisarski 93 pkt.
    20. Kacper Góralski 92 pkt.
    21. Paweł Deska 89 pkt.
    22. Włodzimierz Kocieniewski 79 pkt.
    23. Piotr Olstowski 64 pkt.
    24. Andrzej Guzowski 52 pkt.
    25. Andrzej Ciemiecki 45 pkt.
    26. Kacper Kobylski 44 pkt.
    27. Gabriela Grzywacz 43 pkt.
    28. Marcin Wiśniewski 40 pkt.
    29. Maciej Rasztemborski 36 pkt.
    30. Jakub Olstowski 33 pkt.
    31. Michał Wrzosek 31 pkt.
    32. Artur Jagieła 27 pkt.
    33. Robert Nadrowski 26 pkt.
    34. Agata Wrzosek 26 pkt.
    35. Tadeusz Łęga 26 pkt.
    36. Ryszard Boodhram 22 pkt.
    37. Arkadiusz Łęga 22 pkt.
    38. Szymon Sargalski 19 pkt.
    39. Marcin Szymański 18 pkt.
    40. Przemysław Czossek 18 pkt.
    41. Mateusz Maćkowski 17 pkt.
    42. Emilia Włodarska 17 pkt.
    43. Michał Sargalski 17 pkt.
    44. Henryk Dreszler 15 pkt.
    45. Piotr Wrzosek 14 pkt.
    46. Jacek Lubnau 14 pkt.
    47. Wiktoria Samsel 12 pkt.
    48. Miłosz Okruciński 11 pkt.
    49. Michał Mówiński 10 pkt.
    50. Michalina Olszewska 8 pkt.
    51. Sławomir Piekalski 7 pkt.
    52. Krystyna Szczypska 7 pkt.
    53. Ewa Surdykowska 6 pkt.
    54. Zofia Kamińska 4 pkt.
    55. Jakub Kozibski 3 pkt.
    56. Nikodem Wysocki 3 pkt.
    57. Jakub Kowalkowski 2 pkt.
    58. Tomasz Moczadło 2 pkt.
    59. Kacper Kowalski 1 pkt.