• 14-200 Iława, ul. Niepodległości 11 B
  • 89 649 16 04
  • Życzymy powrotu do zdrowia!

    Luty 1, 2018 |
    Michał Gostół zwyciężył w rozegranym w środę 31 stycznia 2018 r. dwunastym turnieju w ramach rozgrywek Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego Sezon 2017/2018. Drugie miejsce zajął Artur Lubnau, a trzecie Kacper Góralski.
    – Niestety absencja chorobowa sprawiła, że w turnieju mieliśmy niższą niż zwykle frekwencję. Wszystkim nieobecnym życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. No i do zobaczenia w następnym turnieju który rozegrany zostanie w środę 7 lutego 2018 roku – mówi Włodzimierz Siudziński z sekcji tenisa stołowego ITS Jeziorak Iława, sędzia główny rozgrywek.
    Przypominamy, że turnieje rozgrywane są w sali sportowej przy ul. Asnyka 3 B w Iławie. Początek gier o godz. 18, zapisy – od godz. 17.30.

     

    Wyniki 12-tego turnieju:

    1 Gostół Michał                15 pkt.

    2 Lubnau Artur                 14 pkt.

    3 Góralski Kacper             13 pkt.

    4 Przybyła Adrian              12 pkt.

    5 Góralski Roman              11 pkt.

    6 Pieńczewska Magda       10 pkt.

    7 Zentarski Grzegorz           9 pkt.

    8 Gutkowski Wojtek            8 pkt.

    9 Kocieniewski Włodek        7 pkt.

    10 Góralski Jan                   6 pkt.

    11 Kobylski Kacper              5 pkt.

    12 Szczepańska Ola             4 pkt.

    13 Pisarski Wiesław             3 pkt.

    14 Kowalkowski Jakub         2 pkt.

    15 Góralska Anna                1 pkt.

     

    Klasyfikacja generalna po 12-tu turniejach:

    1 Przybyła Adrian                  215 pkt.

    2 Góralski Roman                 195 pkt.

    3 Lubnau Artur                      192 pkt.

    4 Gutkowski Wojtek              153 pkt.

    5 Pieńczewska Magda           151 pkt.

    6 Surdykowski Michał            144 pkt.

    7 Sendecki Przemek              134 pkt.

    8 Gostół Michał                      130 pkt.

    9 Strychalski Piotr                  114 pkt.

    10 Szałkowski Andrzej            113 pkt.

    11 Zdrojewski Robert               92 pkt.

    12 Deska Paweł                      89 pkt.

    13 Szczepańska Ola                83 pkt.

    14 Góralski Jan                        77 pkt.

    15 Zentarski Grzegorz              75 pkt.

    16 Pisarski Wiesław                 73 pkt.

    17 Góralski Kacper                   72 pkt.

    18 Treder Agnieszka                 66 pkt.

    19 Góralska Anna                    63 pkt.

    20 Kocieniewski Włodek           59 pkt.

    21 Samoliński Krzysztof           57 pkt.

    22 Maryn Władysław                53 pkt.

    23 Olstowski Piotr                    47 pkt.

    24 Grzywacz Gabriela               31 pkt.

    25 Kobylski Kacper                   27 pkt.

    26 Olstowski Kuba                    23 pkt.

    27 Bodhram Ryszard                22 pkt.

    28 Ciemiecki Andrzej                21 pkt.

    29 Szymański Marcin               18 pkt.

    30 Wrzosek Agata                   17 pkt.

    31 Maćkowski Mateusz            17 pkt.

    32 Wrzosek Michał                   16 pkt.

    33 Dreszler Henryk                    15 pkt.

    34 Wrzosek Piotr                      14 pkt.

    35 Samsel Wiktoria                   12 pkt.

    36 Guzowski Andrzej                 9 pkt.

    37 Olszewska Michalina             8 pkt.

    38 Rasztemborski Maciej            7 pkt.

    39 Piekalski Sławomir                 7 pkt.

    40 Szczypska Krystyna               7 pkt.

    41 Surdykowska Ewa                   6 pkt.

    42 Kamińska Zofia                       4 pkt.

    43 Kozibski Jakub                        3 pkt.

    44 Wysocki Nikodem                    3 pkt.

    45 Kowalkowski Jakub                  2 pkt.

    46 Kowalski Kacper                      1 pkt.